Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaAutomoto sportas

„Volvo Trucks“ bendradarbiaus su „Shell“

27/03/2013

Taip pat skaitykite

Utenos ralyje dalyvius ir žiūrovus ne tik oras kaitins „Porsche“ automobilių gamintojai jubiliejų sutinka pristatydami naujausius modelius Keturių žiedų istorija S.Vettelis nepanikuoja dėl prarastos pergalės
 \r\n\r\n\r\n

„Volvo Trucks“ ir „Shell“ susitarė dėl pasaulinio bendradarbiavimo pristatant suskystintas gamtines dujas (LNG) kaip degalus komercinės paskirties sunkvežimiams. Šis bendradarbiavimas paremtas „Volvo“ naująja „MethaneDiesel“ koncepcija, kai LNG naudojamos dyzeliniuose varikliuose, bei „Shell“ patirtimi ir investicijomis į infrastuktūrą. Kompanijos koordinuos savo veiksmus ir skatins platesnį nei iki šiol LNG panaudojimą transporto sektoriuje.

\r\n\r\n\r\n

„Shell“ yra vienas įtakingiausių gamtinių dujų rinkos žaidėjų, o mes – vieni pirmaujančių sunkvežimių gamintojų, kurių energiją taupančius, dujomis varomus sunkvežimius galima įsigyti jau dabar. Bendradarbiaudami kartu, sustiprintume ir paspartintume LNG diegimą transporto sektoriuje ir įgyvendindami mūsų veiksmus, ir skatindami prisijungti kitus prie šio tikslo“, – teigia Lennartas Pilskogas, „Volvo Trucks“ ryšių su visuomene atstovas.

\r\n\r\n

Pagal bendradarbiavimo sutartį pirmieji žingsniai jau įgyvendinami atrinktose centrinės Europos rinkose bei JAV.

\r\n\r\n

Ši sutartis neapriboja dabartinio ar būsimo bendradarbiavimo ir dialogo su kitais „Volvo Trucks“ bei „Shell“ partneriais.

\r\n\r\n

Dujomis varomi sunkvežimiai

\r\n\r\n

Visuomeninis transportas ir mažesni komerciniai sunkvežimiai neretai naudoja suslėgtas gamtines dujas (CNG). Tačiau norint šias dujas panaudoti tolimųjų pervežimų sunkvežimyje, jis turi gabenti didesnį jų kiekį. Tai neaktualu, jei transporto priemonės variklis yra pritaikytas naudoti suskystintas dujas, kurios tokioje būsenoje užima mažiau vietos.

\r\n\r\n

Būtent toks ir yra „Volvo FM MethaneDiesel“ sunkvežimis. Jame įdiegta naujoji metano-dyzelino technologija, o variklis varomas LNG kaip pagrindiniais degalais. Sunkvežimis jau parduodamas Švedijoje, Norvegijoje, Belgijoje, Ispanijoje, Nyderlanduose ir Didžiojoje Britanijoje. Artimiausioje ateityje jį galės įsigyti ir Italijos bei Prancūzijos vežėjai.

\r\n\r\n

„Matome, kad mūsų dujomis varomas sunkvežimis turi didelį potencialą – juos siūlysime didesniam skaičiui rinkų, kartu didindami gamybos pajėgumus ir plėtodami dujų infrastruktūrą. Suskystintų gamtinių dujų naudojimas dyzeliniame variklyje yra labai efektyvus degalų energijos panaudojimo atžvilgiu – netolimoje ateityje tai galėtų būti dominuojanti įprastiniams degalams alternatyva sunkvežimiuose“, – teigia L. Pilskogas.

\r\n\r\n

Platesnis suskystintų gamtinių dujų panaudojimas palengvintų ir suskystintų biodujų (LBG) gavybą iš atsinaujinančių šaltinių.

\r\n\r\n

Apie „Volvo Trucks“

\r\n\r\n

„Volvo Trucks“ teikia kompleksinius transporto sprendimus profesionaliems ir reikliems klientams. Kompanija siūlo vidutinio svorio ir sunkiasvorius sunkvežimius. Klientus aptarnauja pasaulinis tinklas, kurį sudaro 2 300 prekybos atstovų ir serviso centrų daugiau nei 140 šalių. „Volvo“ sunkvežimiai surenkami 16 šalių. 2012 m. visame pasaulyje pristatyta daugiau nei 105 tūkst. „Volvo“ sunkvežimių. „Volvo Trucks“ yra „Volvo Group“ dalis, kuri yra viena iš pirmaujančių pasaulyje sunkvežimių, autobusų ir statybinės technikos, jūrinių ir pramoninių jėgos agregatų gamintojų ir paslaugų tiekėjų. „Volvo Group“ taip pat teikia finansinius sprendimus ir paslaugas. „Volvo“ veikla paremta pagrindinėmis vertybėmis: kokybe, saugumu ir aplinkos apsauga.

\r\n\r\n

Apie „Volvo Lietuva“

\r\n\r\n

UAB „Volvo Lietuva“ „Volvo“ sunkvežimių pardavimų ir rinkodaros veiklą Lietuvoje pradėjo 1997 m. Po rinkos restruktūrizacijos 2005 m. sausį „Volvo Lietuva“ tapo vienintele Švedijos gamintojo įgaliotąja bendrove, teikiančia „Volvo“ sunkvežimių ir autobusų priežiūros bei serviso paslaugas visoje šalyje. „Volvo“ sunkvežimių centrai yra įsikūrę Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose. Visi „Volvo Lietuva“ sunkvežimių centrai turi ISO 9001:2008 kokybės atitikties naujų ir naudotų „Volvo“ sunkvežimių pardavimo, techninio aptarnavimo ir remonto srityse sertifikatą.

\r\n\r\n

 

\r\n\r\n

 

\r\n\r\n

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

\r\n\r\n

 

\r\n\r\n

\"BNS\"

\r\n\r\n


\r\n 

\r\n\r\n

 

\r\n\r\n