Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaPikantiškos naujienos

Kanadoje moteris atsivogė savo pavogtą dviratį

28/08/2013

Taip pat skaitykite

Venesuelos opozicijos lyderis Caprilesas neiga esąs "gėjus" "Mis Visatos" karūna Maskvoje buvo uždėta venesuelietei Kaune konfiskuotas internetu bandytas parduoti krokodilas Holivudo aktorių Ethaną Hawke sužavėjo bučinys su Angelina Jolie

Otava, rugpjūčio 28 d. (AFP-BNS). Viena Vankuverio gyventoja antradienį pagarsėjo atsivogusi savo dviratį iš vagies, kuris buvo įdėjęs skelbimą internete.

33 metų Kayla Smith (Kaila Smit) "Canadian Broadcasting Corporation" (CBC) sakė, kad jos dviratis, vertas 950 JAV dolerių, buvo pavogtas iš stovo Vankuverio Olimpiniame kaimelyje, kuris buvo pastatytas 2010 metų žiemos olimpiados dalyviams, o dabar yra gyvas miesto rajonas vandenyno pakrantėje.

K.Smith parašė pareiškimą policijai, bet kitą dieną pastebėjo skelbimą svetainėje "Craigslist", kad parduodamas dviratis, labai jau panašus į jos, tad ji susisiekė su pardavėju ir apsimetusi pirkėja susitarė susitikti su juo netoliese esančio restorano "McDonald's" automobilių stovėjimo aikštelėje.

CBC ji pasakojo, kad iškart atpažino savo dviratį, nes ant jo rėmo tebebuvo jos užklijuoti lipdukai.

"Ot š..., tai mano dviratis. Tai ką man daryt? O tada pagalvojau, kad reikia veikti ryžtingai", - pasakojo ji.

Moteris paklausė pardavėjo, ar galėtų apvažiuoti aikštelę, o tada tiesiog paspruko.

Naujienoms apie jos nutrūktgalvišką poelgį pasklidus internete, policija perspėjo žmones nekonfrontuoti su vagimis, tačiau jos veiksmai ir toliau sulaukia pagyrų.

"Ar tai buvo sumanu? Turbūt, ne. Ar tai buvo velniškai šaunu? Po galais, aišku!" - rašė vienas komentatorius CBC interneto svetainėje.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS

Kanada moteris vogtas dviratis policija