Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaVirtuvė

Paprastas obuolių pyragas

03/12/2013

Taip pat skaitykite

Naminiai Emilijos irisiukai Močiutės burokėlių salotos Kaip nepersivalgyti per šventes? Ruošiame žuvį

Šį kartą EuroPlius.com Virtuvėje karaliauja Greta. Ši tinklaraštininkė Jums, mieli skaitytojai, siūlo pasigaminti paprastą, bet labai gardų obuolių pyragą.

Pastaraisiais metais tapti virėju – blogeriu  ir kepti, virti, troškinti, malti, tarkuoti bei skusti tapo tikrų tikriausia mada. Apskritai, turėti kavinę ir kasdien ruošti dienos pietus, galima būtų pavadinti mūsų šalies oficialia svajone :) Šioje vietoje mano nuomonė apie maisto ruošimą skiriasi nuo daugumos. Ir šiaip, gyvenime aš vadovaujuosi mintimi, kad viską turi daryti profesionalai. BET! Kai, kiekvieną vasarą mano namus užlieja karšto obuolių pyrago kvapas, kurį  kepu nuo aštuonerių metų (t.y. beveik visą gyvenimą),  galiu juo pasidalinti ir su kitais :) Tuo labiau, kad viskas ką reikia apie jį pasakyti – tai beprotiškai paprasta ir beprotiškai skanu. Puikus variantas  tokiems virtuvės mėgėjams kaip aš.

Ir produktų šiam pyragui reikia nedaug:

5 – 10 lietuviškų obuolių (iš sodų, močiučių ir pan. )
3 kiaušinių
1 stiklinės miltų
1 stiklinės cukraus
Šiek tiek graikiškų riešutų (jie nebūtini) ir cinamono

Pirmiausia paruoškite obuolius: nuskuskite žievelę, supjaustykite griežinėliais, suberkite į skardą ir apiberkite riešutais bei cinamonu. Obuolių turi būti maždaug 2/3 skardos.

Paruošę obuolius, išplakite tris kiaušinius. Aš viską darau blenderiu, nes esu tinginė ir taip greičiau :) Į išplaktus kiaušinius, po truputį pilkite cukrų ir vėl gerai išmaišykite, kad jis ištirptų. Tada neskubant supilkite miltus ir, žinoma, išmaišykite :) Tešla turi būti tipiška pyragų tešla – nei per skysta, nei per kieta. Aš paprastai nededu jokių kepimo miltelių, nes pyragas iškyla ir pats, bet, jei turite kokių nors nuojautų ( kurių reikia klausyti :) ) – šiek tiek įberkite.

Štai ir viskas. Užliekite obuolius tešla, tolygiai ją paskirstykite ir dėkite į orkaitę – 200 laipsnių, kepkite kokias 40 minučių ir laukite, kol užuosite karštą obuolių pyragą :)

 

Greta Palubinskytė

likesugarsosweet.com

Visą procesą nuotraukose galite išvysti čia:

http://likesugarsosweet.com/2013/08/07/apples/

Nuotraukos: G. Palubinskytės