Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaSėkmės istorijos

WOMAN IN M.E. PROJEKTAS

22/04/2013

Taip pat skaitykite

Interviu su Vitalijumi Cololo Matas Gailevičius: „Kūną reikia pažinti“ Martynas Levickis: „Dabar galiu pripažinti, jog tapau darboholiku, ir man tai visai patinka“ Po pragariškos kovos su krūties vėžiu – atrado laimę ir sveiką gyvenseną

Kaip kilo projekto idėja?

Sukurti šį projektą nusprendžiau 2012 metų vasario mėnesį, artėjant Valentino dienai. Kai regis visi ruošėsi meilės šventei, aš išgyvenau  skaudų išsiskyrimą, tad jaučiau, kad turiu kažkaip išreikšti tai, kas slypėjo mano, kaip moters bei dviejų vaikų mamos širdyje. Todėl nusprendžiau atsigręžti į mamos vaidmenį šeimoje bei pasaulyje. Norėjau parodyti tą nepakartojamą mamos grožį, kuris galbūt yra kiek pritemdytas kasdieninių rūpesčių ir nuolatinio bėgimo.

Projektui įsibėgėjus supratau, kad tema labai aktuali ir palietė daugelio mamų širdis. Gaudavau daugybę nuostabių laiškų, kuriuose moterys tiesiog išliedavo savo šiltus ir gal kiek nostalgiškus pamastymus, tad supratau, kad kelio atgal nėra ir net visiškai neturėdama tokio pobūdžio patirties projektų organizavime, kartu su puikių fotografų, mamų, stilistų, visažistų pagalba, sugebėjome paskleisti esminę šio projekto žinutę: pažiūrėk į mane – aš vis dar ta pati moteris, kurią tu kažkada mylėjai, patraukli, gundanti ir gebanti mylėti, net ir būdama mama. Tikiuosi, kad šis  projektas leido mamoms vėl  pasijusti gražiomis ir mylimomis.

Kas buvo idomiausia?

Įdomiausiai buvo  stebėti, kaip moterys transformuojasi fotosesijos metu, kaip jos atsiskleidžia ir gražėja akyse. Buvo daug juokingų ir tuo pačiu įtemptų situacijų. Visada labai nekantriai laukdavau rezultatų, nes pats procesas buvo labai įdomus, viskas nauja, nepatirta – foto kameros, makiažas, šviesos, individualus  darbas su modeliu. Pati labai daug išmokau, tad manau , kad antrasis projektas  jau bus daug lengvesnis. Projekto metu susipažinau su begale naujų žmonių, kurie sužavėjo savo profesionalumu bei atsidavimu idėjai, juk visi dirbo be atlygio! Nors, tikriausiai, kiekvienam buvo didžiausias atlygis matyti nušvitusius mamų veidus ir nuostabius darbus parodoje, kurie džiugino akį Lietuvos Ambasados svečiams.

Jaučiuosi be galo dėkinga visai pirmojo projekto Dream Team komandai už tai, kad patikėjo manim, kad rado laiko atsiduoti šiai idėjai ir padarė pasaulį bent kiek laimingesnį.

Labai tikiuosi, kad antrasis Woman in M.E. projektas sulauks dar didesnes sėkmės!

Tad šį kartą,  Woman in M.E. projektas sieks savo nuotraukose atskleisti  ypatingą mamos -  dukros - močiutės santykį. Profesionali fotografų komanda stengsis įamžinti nepakartojamas akimirkas, kuriose atsispindėtų iš kartos į kartą subtiliai perduodama moteriškoji išmintis ir meilė.

Galutinius projekto darbus galėsite išvysti oficialiame parodos atidaryme Gegužės 16 dieną, ketvirtadienį, 18:30,  LR Ambasadoje. Svečių skaičius ribotas, tad išankstinė registracija būtina elektroniniu paštu projectwinme@gmail.com. Sekite projekto naujausią informaciją Facebook puslapyje: http://www.facebook.com/pages/Woman-in-ME/247608518663370