Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaTelefonai

„Samsung“ pristatė „Galaxy S 4“ – įrankį turiningesniam ir patogesniam gyvenimui

17/03/2013

Taip pat skaitykite

LG ketina kitąmet pradėti prekiauti lanksčiais išmaniaisiais telefonais „Nokia“ pristatė du itin pigius fotografuojančius telefonus Planšetiniai kompiuteriai ir išmanieji telefonai tampa vis labiau prieinami mažyliams "Vodafone" ketina atleisti 500 darbuotojų Vokietijoje

Samsung“ pristatė „Galaxy S 4“ – įrankį turiningesniam ir patogesniam gyvenimui 15/03/2013

Niujorkas, JAV, 2013 m. kovo 15 d. „Samsung Electronics“ pristatė 4-osios kartos „Galaxy“ serijos išmaniojo telefono modelį – „Galaxy S 4“. Naujasis kompaktiškasis „Samsung Galaxy S 4“ leidžia patogiau ir paprasčiau naudotis gausiomis funkcijomis, suteikia komforto jausmą dirbant ir pramogaujant. Lietuvoje telefonas pasirodys antrąjį šių metų ketvirtį, numatoma jo kaina – apie £600 (2500 Lt).

Tik 130 g svorio ir 7,9 mm mm storio telefone įrengtas didesnės įstrižainės ekranas ir talpesnė baterija. „Samsung Galaxy S 4“ galima rinktis su dūmo juodos ir šerkšno baltos spalvų korpusais. Vėliau pasirodys modeliai su kitų spalvų korpusais.

Visos inovatyvios „Samsung Galaxy S 4“ funkcijos sukurtos remiantis mūsų vartotojų visame pasaulyje poreikiais ir lūkesčiais. Naujasis išmanusis telefonas tęsia populiariųjų „Galaxy“ serijos pirmtakų tradicijas ir yra skiriamas inovacijas vertinantiems žmonėms, – sakė JK Shinas, „Samsung“ IT ir mobiliųjų komunikacijų padalinio prezidentas ir vadovas. – „Samsung“ ir toliau įgyvendins savo viziją vartotojams teikti inovatyvius, prie besikeičiančių jų poreikių pritaikytus produktus.“

Patogiau fiksuoti svarbias akimirkas

„Galaxy S 4“ leidžia patogiau fiksuoti ir dalintis svarbiomis akimirkomis. Pirmą kartą rinkoje naujajame telefone įrengtas „Full HD Super AMOLED“ ekranas, kuris vaizdą atkuria aukščiausia kokybe. 5 colių (12,7 cm) įstrižainės ekrane vaizdas atkuriamas 441 ppi raiška. „Galaxy S 4“ taip pat įrengtas naujasis „Corning“ ekranas „Gorilla ® Glass 3*“, todėl yra dar tvirtesnis.

„Galaxy S 4“ turi 13 mln. vaizdo elementų galinį fotoaparatą, įdiegtą „Dual Camera“ funkciją, kuri leidžia tuo pat metu fotografuoti ir filmuoti naudojant ir galinį, ir priekinį fotoaparatą. Fiksuodamas svarbias akimirkas vartotojas gali rinktis iš gausaus kadro efektų rinkinio. Ši funkcija natūraliai sujungia du vaizdus ir mažesnį vaizdą įterpia į didesnį. Vartotojas turi galimybę pasirinkti iš 8 režimų. Funkcija „Dual Video Call“ skirta priimti ir atlikti skambučius perduodant draugų ir šeimos narių vaizdą.

Telefone taip pat įdiegtas gausus fotografavimo režimų rinkinys. Su „Drama Shot“ galima visą veiksmą, užfiksuotą skirtingu laiku, išsaugoti vientisame įraše. „Sound & Shot“ kartu išsaugo garsą ir vaizdą, todėl įsimintinos akimirkos fiksuojamos kokybiškesniame ir tikroviškesniame įraše.

Nuo šiol svarbias akimirkas galima automatiškai išsaugoti nuotraukų albume, naudojant naująją „Story Album“ funkciją. Socialinių tinklų žinutės, priminimai, informacija apie vietovę ir orą, nuotraukos ir vaizdo įrašai automatiškai išsaugomi telefono atmintyje, sukuriamas teminis fotoalbumas tam tikroms progoms ir įvykiams. Pasitelkiant naująją bendradarbiavimo su „Blurb*“ programą, šie istorijų albumai gali būti užsakomi ir kuriami kaip autonominiai, todėl vaizdus galima saugiai ir patogiai peržiūrėti ir jais dalintis.

Kokybiškas ryšys

„Samsung Galaxy S 4“ suteikia galimybę bendrauti laisvai nepaisant buvimo vietos. Įdiegta funkcija „Group Play“ leidžia klausytis muzikos įrašų, peržiūrėti nuotraukas ir žaisti žaidimus kartu su aplinkiniais net neprisijungus prie „Wi-Fi“ ryšio. Su šia funkcija galima tiesiogiai prisijungti prie kitų vartotojų įrenginių ir akimirksniu dalintis, atkurti ir kartu kurti įvairų turinį. „Share Music“ suteikia galimybę vartotojams sinchroniškai vienu metu keliuose telefonuose atkurti tą patį muzikos kūrinį.

Funkcija „S Translator“ akimirksniu verčia tekstus į reikiamą kalbą, įskaitant elektroninius laiškus, tekstinius pranešimus ir „ChatON“ susirašinėjimus. Taip pat įmanoma sparčiai versti iš šnekamosios kalbos į tekstinę ir atvirkščiai.

„Galaxy S 4“ įdiegta HSPA+42 Mb/s bei 4G LTE technologija suteikia patikimą ryšį visame pasaulyje nepriklausomai nuo vartotojo buvimo vietos. Modeliai su įdiegtu LTE ryšiu apima iki 6 dažnių tinklus, todėl įrenginiai puikiai veikia visose vietovėse, kuriose įdiegtas LTE ryšys. Taip pat galima naudotis tarptautine LTE „Roaming“ paslauga (tinklų dažniai skiriasi kiekvienoje šalyje). Be to, šiemet bus pristatyta TDD/FDD LTE „Dual Mode“ versija.

Funkcijos patogesniam gyvenimui

„Galaxy S 4“ įdiegtos funkcijos, fiksuojančios vartotojo veidą, balsą ir gestus, todėl telefoną galima valdyti jo neliečiant pirštais. „Samsung Smart Pause“ sistema leidžia valdyti ekraną į jį žiūrint. Stebint vaizdo įrašą, jis sustabdomas nukreipus žvilgsnį nuo ekrano ir vėl atnaujinamas pažvelgus. Su „Samsung Smart Scroll“ galima turinį ekrane slinkti žemyn ir aukštyn naršant ar peržiūrint elektroninį paštą, tačiau visiškai neliečiant ekrano. Telefonas seka žvilgsnį ir atpažįsta riešo judesius, todėl puslapiai vartomi patogiau.

Naudojant „Air View“ funkciją galima ore judinant pirštus ekrane atkurti elektroninio pašto, „S Planner“, nuotraukų bei vaizdo įrašų galerijos turinį neatidarinėjant kiekvieno įrašo. Naudojant funkciją „Air Gesture“ gestais galima pasirinkti muzikos įrašą, slinkti aukštyn ir žemyn interneto puslapyje, atsiliepti į skambutį.

Sistema „S VoiceTM Drive“ skirta balsu pasirinkti funkcijas – tai ypač patogu vairuojant automobilį. Prijungtas prie automobilio „Bluetooth“ sistemos, išmanusis telefonas automatiškai persijungia į vairavimo režimą. Tekstas konvertuojamas į šnekamąją kalbą, todėl vartotojas lengvai ir saugiai išklauso pranešimus nežiūrėdamas į ekraną.

„Samsung Optical Reader“ automatiškai atpažįsta tekstą, vizitinėje kortelėje arba QR kode saugo informaciją ir atlieka įvairias naudingas funkcijas, įskaitant vertimą, skambinimą, tekstinių pranešimų siuntimą ir paiešką.

Namuose naudojant „Samsung WatchON“, „Galaxy S 4“ pavirsta nuotolinio valdymo pultu, skirtu valdyti namų pramogų sistemą – televizorių, priedėlį, DVD grotuvą ir oro kondicionierių. Be to, galima peržiūrėti įvairų turinį: tiesiogines televizijos transliacijas, kabelinę televiziją ir užsakomuosius vaizdo įrašus. Įvairią informaciją pateikia EPG (elektroninis programų gidas).

Funkcijos sveikai gyvensenai

„Galaxy S 4“ vartotojui suteikia informaciją apie sveikatos būklę naudojant naująją „S Health“ programinę įrangą. Išmaniajame telefone įrengti jutikliai sistemingai automatiškai seka vartotojo sveikatą ir supančią aplinką. Be to, vartotojas gali lengvai kontroliuoti savijautą naudodamas maisto tvarkaraščio funkciją, pratimų dienotvarkę ir miego stebėjimo sistemą (kai kurioms funkcijoms reikalingi specialūs priedai).

Funkcija „Samsung Adapt Display“ ekrane atkuria informaciją apie kiekvieną naudojamą programą, o „Samsung Adapt Sound“ pritaiko kiekvienam vartotojui tinkamiausią garso lygį.

„Samsung Hub“ ir naujos turinio paslaugos

„Samsung“ taip pat pristatė naujas turinio teikimo paslaugas. Viena iš jų – „Samsung Hub“ – yra integruota multimedijos turinio parduotuvė, teikianti žiniasklaidos turinį, muzikos ir vaizdo įrašus, knygas, žaidimus ar mokomąją medžiagą.

Naršant internete, ieškant naujo turinio ir norint jį nusipirkti tai daryti patogu iš vienos paskyros – „Samsung Account“. Dėl integruotos naršyklės funkcijos paieškoje įvedus raktinį žodį, vienu kartu randamas papildomas su juo susijęs turinys iš įvairų paslaugų teikėjų.

Atnaujintas „Samsung Apps“ suteikia galimybę ieškoti reikiamų programėlių, pritaikytų „Samsung“ prietaisams ir „Google Play“.

Funkcija „ChatON“, įdiegta „Galaxy S 4“, suteikia platesnes bendravimo galimybes naudojant „mVoIP/Video Chatting“ paslaugą. Vienu metu galima bendrauti su dviem draugais, stebint puikios kokybės vaizdą ir klausant kokybiško garso naudojantis „WiFi“ ir mobiliuoju internetu. Taip pat prireikus galima naudoti tik teksto rinkimo funkciją arba tik vaizdo ir garso funkciją.

Funkcija „Share Screen“ leidžia pasidalinti telefono ekrane esančia informacija ir suteikia galimybe jį valdyti kartu su draugu bendraujant. Teksto vertimo funkcija „S Translator“ leidžia bendrauti su draugais kalbančiais kitomis kalbomis. Žinutės automatiškai verčiamos į nurodytą kalbą. Ši funkcija šiuo metu pasiekiama tik „Galaxy S 4“ telefonuose.

Europoje „Samsung Galaxy S 4“ bendradarbiauja su pasauliniais mobiliojo ryšio operatoriais: „Deutsche Telecom“, EE, H3G, „Orange“, „Telenor“, „Telia Sonera“, „Telefonica“ ir „Vodafone“.

Daugiau multimedijos turinio ir informacijos: www.samsungmobilepress.com.

Transliacija iš produkto pristatymo: http://global.samsungtomorrow.com

Apie „Samsung Electronics Co., Ltd.“

„Samsung Electronics Co., Ltd.“ yra pasaulinė buitinės elektronikos ir jos komponentų technologijų lyderė. Nuolat kurdami inovacijas ir išradimus, mes keičiame pasaulį: televizorius, išmaniuosius telefonus, asmeninius kompiuterius, spausdintuvus, kameras, namų apyvokos priemones, medicinos įrangą, puslaidininkius bei LED sprendimus. Turime 236 000 darbuotojų 79 valstybėse, o metų apyvarta viršija 201 trilijoną Pietų Korėjos vonų (481,92 mlrd. Lt). Mūsų tikslas – atverti naujas galimybes žmonėms visame pasaulyje. Daugiau informacijos: www.samsung.com.