Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaKriminalai

Lietuvės nužudymas mažame D.Britanijos mieste

13/06/2013

Taip pat skaitykite

Kaune nužudytas vyras Suimtas Klaipėdos laidojimo ir kremavimo centro vadovas, įtariamas užsakęs konkurentų automobilio padegimą Dešimtmetis prarado abi kojas, atostogaudamas Turkijoje Rokiškyje patėvis kirviu sužalojo nepilnametę

Virginija Jurkienė (49m.) rasta negyva dar šių metų sausio 18d. Wisbech miestelio Hare and Hounds viešbučio kambaryje.  Mažo, vos 20 000 gyventojų turinčio miestelio gyventojai pakraupę tokiu žiauriu lietuvių nusikaltimu.

Moters kūnas gulėjo kraujo klane, o ant kūno rastos smurto žymės. Atlikta medicinos ekspertizė parodė, kad moteris buvo išprievartauta ir pasmaugta, aptikta net įkandimo žymių.

Netrukus D.Britanijos policijai pavyko rasti įtariamąjį moters nužudymu- Dainotą Doblį (49m.). Kaip vėliau pasakojo moters artimieji, Virginija ieškojusi supratingo ir gero vyro,  su Dainotu atsitiktinai susipažino pažinčių portale. Nepavyko išsiaiškinti, kiek kartų pora buvo susitikusi, tačiau tą lemtingą vakarą Dainotas moteriai paskyrė pasimatymą viešbutyje. Kaip vėliau pasakojo viešbučio prižiūrėtoja, vyras buvo labai malonus, gal net šiek tiek per daug draugiškas. Tačiau darbuotoja nieko blogo neįtarusi. Vėliau jis sugįžęs į viešbučio barą nusipirkti degtinės butelio.

Moters kūne aptikti randai ir žymės rodo, kad moteris bandė priešintis. Medicinos ekspertai ištyrė, jog moteris buvo net kelis kartus išprievartauta, galbūt net ir po to, kai jau buvo mirusi. Medicinos ekspertizė taip pat parodė, kad moters kraujyje rastas didelis alkoholio kiekis- leistiną normą viršijo 4.5 karto.

Įtarimai viešbučio darbuotojams kilo sekančios dienos rytą, kai ėmė lašėti vanduo apačioje esančiame kambaryje. Į viešbučio registratūrą nusileidęs vyras paaiškino, jog viskas „švaru ir gražu“ dar nusipirko pokelį cigarečių. Vos po kelių minučių vyras sugrįžo išsiregistruoti išvykstant, ir viešbučio administratorei pasakęs „manau kažkas negero nutiko“. Viešbučio administratorei iškvietus policijos pareigūnus, vyras tepasakė „atsiprašau šeimininke“.