Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaKriminalai

Peterborough mieste lazdomis užpulti lietuviai paaugliai

25/04/2013

Taip pat skaitykite

Pasieniečiai antrankiais tramdė pažintimis Seime bauginusį girtą keleivį Nuo vokiečių policijos pasprukęs įtariamasis suimtas Klaipėdoje Panevėžyje jaunuolis žuvo iškritęs iš balkono Kyšį pareigūnams bandęs siūlyti Kirgizijos pilietis atsidūrė areštinėje

Euro Plius komanda vakar, Balandžio 24d., lankydamasi Peterborough mieste, tapo keletos bendruomenių kivirčo liudytojais.

Šiltą pavasario vakarą, apie 19val. šalia Millfield mokyklos esančiame parke futbolą žaidė keletas lietuvių bei latvių paauglių. Nepastebėtai atsiradęs Slovakijos jaunuolis, ėmė grasinti muštynėmis. Kilus ginčams, staiga pasirodė ir agresyviai nusiteikusio slovako bendrininkai. Kaip vėliau pasakojo vienas iš paauglių, šeši slovakai pagalbon pasitelkė ir metalines lazdas su vinimis. Vienas lietuvių pažymėjo, kad jo draugui su lazda buvo trenkiama per galvą. Laimei, netrukus praeiviai iškvietė policiją, o keletui lietuvių paauglių pavyko pabėgti ir išvengti muštynių.

Atvykusi Peterborough miesto policija apklausė įvykio kaltininkus ir liudytojus, tačiau su žurnalistais bendrauti atsisakė. Euro Plius komandai pavyko įamžinti incidentą, kuriame užfiksuoti įvykio dalyvių veidai. Apie incidentą pasakoję jaunuoliai nepanoro viešai pasisakyti, tačiau noriai bendravo su lietuviškos spaudos atstovais.

Sekite naujienas mūsų portale www.europlius.com, kuriame bus skelbiama ne tik išsami informacija, bet ir video medžiaga apie šį jaunuolių bendruomenių išpuolį.