Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaKriminalai

Meksikoje sučiuptas žiauriausias nusikaltėlis

17/07/2013

Taip pat skaitykite

Vilkaviškio rajone susižalojo į kanalizacijos šulinį įkritęs vaikas Vilniuje moteris žemėje bandė slėpti stiklainį su narkotikais 'Moderni vergystė' Manchesteryje Suimtas Klaipėdos laidojimo ir kremavimo centro vadovas, įtariamas užsakęs konkurentų automobilio padegimą

Vienu žiauriausių Meksikos nusikaltėlių Miguel Trevino Morales „tituluojamas“ ne be pagrindo. 42-ejų metų vyras, pravarde „Z-40“ arba „Mirtis“, buvo antrasis pagal labiausiai ieškomų nusikaltėlių sąrašą šalyje ir istorijoje liks minimas kaip vienas žiauriausių nusikaltėlių.

Narkotikais prekiaujantis vyras savo aukoms ne tik nukirsdavo galvas ir išniekindavo kūną, bet ir pakardavo ant miesto tiltų. Sučiuptas nusikaltėlis prisipažino, jog jo galvoje nuolat sukdavęsi mintys kaip sugalvoti vis žiauresnių būdų susidorojant su aukomis.

Kaip rašo D.Britanijos spauda, ilgai ieškotą šalies nusikaltėlį pavyko sučiupti jam vykstant lankyti savo naujagimį. Vakar apie 3.45val. ryto, pasitelkus šalies jūrų pėstininkus ir policijos pajėgas, Miguel buvo sučiuptas sunkvežimyje, kuriame kartu buvo ir jo buhalteris bei asmens sargybinis. Kartu su savimi nusikaltėlis turėjo ir 2mln. dolerių grynųjų, devynis šaunamuosius ginklus bei 500 šovinių.

Z-40 pravarde Miguel nuolat didžiuodavęs, ir dažniausiai ant aukų kūnų išrėždavęs Z raidę. Nusikaltėlio istorijoje yra ne vienas keleivinio autobuso užgrobimo atvejis, kurio keleivius jis vertęs kautis tarpusavyje atvaizduojant Gladiatorių kovas, kurių nugalėtojas- išžudęs likusiuosius- būdavo priimamas į gaują. Nužudytuosius kūnus ne tik palikdavę nusikaltimo vietoje, bet ir išpjaudavo širdį ar peiliu išrėždavo Z raidę ant lavono pilvo.

Iškrypėliškas sadisto elgesys sunkiai suprantamas net ir visko mačiusiems ekspertams. Šis žmogus pripažintas vienas sadistiškiausių nusikaltėlių visoje šalyje. Per keletą metų subūręs nusikaltėlių gaują, Miguel bei jo bendrai užsiimdavo prekyba žmonėmis, stambiais apiplėšimais, piratavimu, naftos vagimu, didelio mąsto narkotikų prekyba.

Vienas paskutiniųjų grupuotės nusikaltimų- kazino padegimas bei jame buvusių 52-ejų žmonių nužudymas. Dabar jau priskaičiuojama iki 23-ejų lavonų, kurie rasti pakarti ant įvairių šalies tiltų bei 49-eri kūnai, rasti išniokotais kūnais bei nupjautomis galūnėmis. Meksikos spaudos laikraščių antraštės mini vieną populiariausių ir mėgstamiausių jo aukų kankinimo būdų „troškinys“ (isp. guiso)- auka įmetama į kupiną benzino statinę ir sudeginama gyva.