Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaKriminalai

Prie Lenkijos sienos muitininkai vilkike aptiko 216 kilogramų hašišo

27/05/2013

Taip pat skaitykite

Byloje dėl pareigūnų darbo Kaune - slapta įrašytas kriminalisto T.Ulpio pokalbis Akmenės rajone avarijoje žuvo dviratininkas Policija pradėjo tyrimą dėl boksininko E.Petrausko veiksmų Palangos kavinėje Vilniuje sukčius išviliojo 11 tūkst. litų

Vilnius, gegužės 27 d. (BNS). Lietuvos muitinės pareigūnai pasienyje su Lenkija vilkike įrengtoje slėptuvėje aptiko 216 kilogramų hašišo. Jų vertė juodojoje rinkoje siekia apie 6,5 mln. litų.

Muitinės kriminalinė tarnyba praneša, kad muitinės mobiliosios grupės pareigūnams vykdant sustiprintą į šalį įvažiuojančių transporto priemonių kontrolę, šeštadienio vakarą, apie 20 val., ties buvusiu Kalvarijos muitinės postu patikrinti buvo sustabdytas krovininis vilkikas "Renault".

Muitininkams sukėlė įtarimų vilkiko puspriekabės "Schmitz" konstrukcija. Kadangi visa puspriekabė buvo užkrauta oficialiai deklaruotomis prekėmis, "Renault" nuspręsta detaliai patikrinti Medininkų kelio poste, kur yra tam tinkamos sąlygos. Tikrinimo metu puspriekabės grindyse rasta slėptuvė, kurioje muitininkai aptiko 158 paketus, kaip įtariama, narkotinės medžiagos - hašišo.

Muitinės kriminalistų manymu, ši narkotikų siunta veikiausiai afrikietiškos kilmės. Nepaisant to, kad oficialiai deklaruotas krovinys vežtas į Lietuvą, ji tikriausiai buvo skirta Rusijos juodajai rinkai, pažymima pirmadienį išplatintame pranešime.

Muitinės kriminalinėje tarnyboje pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl narkotinių medžiagų kontrabandos ir neteisėto disponavimo labai dideliu jų kiekiu.

Vilkiką vairavęs J.L. buvo sulaikytas dviem paroms, pirmadienį Vilniaus apylinkės teisme bus sprendžiamas klausimas dėl jo suėmimo.

Prieš porą savaičių muitininkai Lavoriškių kelio poste sulaikė 768 kilogramų hašišo.

Šiemet muitininkų sulaikyto hašišo vertė juodojoje rinkoje išankstiniais duomenimis siektų 31 mln. 740 tūkst. litų.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

 

BNS