Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaKriminalai

Šiauliuose dešimt metų kalėti nuteista kūdikį nužudžiusi motina

11/07/2013

Taip pat skaitykite

'Moderni vergystė' Manchesteryje Plungės rajone rasta 100 litrų naminės degtinės Pareigūnams įkliuvo cigarečių kontrabandos gabenimu įtariama vilnietė Ukmergės rajone žuvo dviratininkė

Vilnius, liepos 11 d. (BNS). Šiaulių apygardos teismas ketvirtadienį kalėti dešimt metų nuteisė moterį, kuri nužudė savo naujagimę.

Teismo atstovas spaudai Vytautas Jončas BNS sakė, kad 41 metų Vilma Rizrelienė pripažinta kalta dėl savo bejėgiškos būklės naujagimio nužudymo. Teismas paskelbė, kad jos kaltė įrodyta liudytojų parodymais, ekspertų išvadomis.

Bylos duomenimis, 2008 metų gruodį Kelmėje moteris vonios kambaryje pagimdė moteriškos lyties naujagimę ir rankomis nutraukė virkštelę. Naujagimė nukraujavo ir mirė.

Blogai pasijutusi moteris paskambino draugei. Ši vonioje aptiko maišelį su kūdikiu.

V.Rizrelienė neigė nutraukusi virkštelę, esą ji pati nutrūko. Tačiau šią versiją paneigė ekspertas. Moteris atsisakė įduoti parodymus, tik atsakinėjo į klausimus dėl atskirų epizodų.

Moteris nuo teisėsaugos pasislėpė Didžiojoje Britanijoje, vėliau buvo pargabenta į Lietuvą. Nuosprendžio V.Rizrelienė laukė suimta.

Nuteistoji taip pat turės atlyginti per 6 tūkst. valstybei už ekstradiciją.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS