Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaBėgimas

Alinančiame 100 mylių maratone Anglijoje startuos lietuvis

25/06/2013

Taip pat skaitykite

Lina Grinčikaitė tarptautinėse lengvaatlečių varžybose Švedijoje užėmė antrąją vietą Bėgikė Agnė Šerkšnienė lengvaatlečių turnyre "Spitzen Leichtathletik" finišavo šešta Ketvirtajame Kauno maratone Kenijos bėgikų pergalė ir nauji trasos rekordai Brigita Virbalytė sportinio ėjimo varžybų "Lugano Trophy" 20 km distancijoje finišavo aštunta

Mano vardas Povilas, man 27- eri metai. Pagal zodiaką esu avinas, todėl esu užsispyres kovotojas. Bėgimą pamėgau ne taip jau seniai, pirmąjį savo maratoną išbandžiau prieš metus laiko. Kadangi trasą įveikiau be didesnių problemų, po metų aš jau esu pasiruošes įveikti ultramaratoną.

Esu iš didelės 8-ių asmenų šeimos, todėl esu matęs daug vargo. Teko ne kartą už save pakovoti, todėl išmokau kiekvieną įššūkį priimti su šypsena veide. Ilgų distancijų bėgimas, tai pirmiausia kova su savimi!

Bėgimui jaučiu didžiulę aistrą, nors būna ir sunku. Bėgimo metu pasitaiko, kad save iškoneveiki, bet viskas pasimiršta kirtus finišo liniją, tada užlieja euforija ir pradedi planuoti sekančius bėgimus.

Birželio 28 d. bandysiu jėgas 100 mylių ultramaratone Anglijoje, Stratford Upon Avon mieste. Tad ieškau žmonių galinčių paremti ši mano bėgimą bei kelionę.

Tikiu, kad nors ir būsiu vienintelis lietuvis atstovaujantis mūsų šalį, galėsiu iškelta galvą finišuoti šiame maratone ir garsinti Lietuvos vardą

 Dėkoju visiems už palaikymą.

Norinčius paremti šį bėgimą prašau rašyti: povilas.jocius@gmail.com

 

 Pagarbiai,

 Povilas Jocius