Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaBėgimas

Brigita Virbalytė sportinio ėjimo varžybų "Lugano Trophy" 20 km distancijoje finišavo aštunta

17/03/2013

Taip pat skaitykite

Europos 10 000 m bėgimo taurės varžybose Diana Lobačevskė finišavo penkta Didžiosios Britanijos elitinėje lengvaatlečių lygoje lietuviai pateko tarp prizininkų metimų rungtyse Kauno maratone sekmadienį - bėgikai iš viso pasaulio bei renginiai kiekvieno skoniui Valmieros maratone Latvijoje tarp vyrų Mindaugas Viršilas užėmė trečią vietą

Luganas, kovo 17 d. (BNS). Sekmadienį Šveicarijoje vyko tarptautinės sportinio ėjimo "Lugano Trophy" varžybos, kurios įtrauktos į Tarptautinės lengvosios atletikos federacijos (IAAF) sportinio ėjimo "Iššūkio" turnyrųciklą.

Moterų 20 km distancijoje startavo 57 ėjikės iš 16 valstybių, tarp kuriųbuvo ir Brigita Virbalytė. Lietuvos sportininkė finišavo aštunta - 1 valanda 31 minutė bei 47 sekundės.

Per visą savo karjerą B. Virbalytė tik vieną kartą ėjo greičiau -praėjusiais metais taip pat Lugane (1:31:08).

20 km rungties Lugane nugalėtoja tapo kinietė Liu Hong (1:27:06), aplenkusi Gvatemalos atstovę Mirną Ortiz (1:28:54) ir rusę Liną Bikulovą(1:28:58).

Vyrų 20 km distanciją greičiausiai nužingsniavo kinas Zhenas Wangas (1:19:08), antras finišavo ukrainietis Ruslanas Dmytrenka (1:20:38), o trečiąją pozicija tenkinosi prancūzas Kevinas Campionas (1:21:02).