Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaBėgimas

Senojo žemyno 100 km bėgimo čempionate Gediminas Grinius finišavo 22-as

28/04/2013

Taip pat skaitykite

Ketvirtajame Kauno maratone Kenijos bėgikų pergalė ir nauji trasos rekordai Valmieros maratone Latvijoje tarp vyrų Mindaugas Viršilas užėmė trečią vietą Tarptautiniame turnyre Eglė Staišiūnaitė buvo nepavejama Bėgikė Agnė Šerkšnienė lengvaatlečių turnyre "Spitzen Leichtathletik" finišavo šešta

Belvesas, balandžio 28 d. (BNS). Šeštadienį Prancūzijoje vyko Europos 100 km bėgimo plentu čempionatas, kuriame dalyvavo ir Lietuvos komanda.

Gediminas Grinius finišavo 22-as (7 val. 27 min. 54 sek.), Vaidas Žlabys - 36-as (7:49:37), Tomas Ardzijauskas - 48-as (9:24:57), o Algimantas Kartočius ir Povilas Ramoška distancijos nebaigė.

Komandinėje įskaitoje Lietuvos bėgikai užėmė vienuoliktąją vietą.

Europos pirmenybes laimėjo Ispanijos komanda ir jos narys Asieras Cuevas (6:53:14).