Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaBėgimas

Lina Grinčikaitė tarptautinėse lengvaatlečių varžybose Švedijoje užėmė antrąją vietą

17/06/2013

Taip pat skaitykite

Bėgikė Agnė Šerkšnienė lengvaatlečių turnyre "Spitzen Leichtathletik" finišavo šešta Brigita Virbalytė sportinio ėjimo varžybų "Lugano Trophy" 20 km distancijoje finišavo aštunta Kauno maratone sekmadienį - bėgikai iš viso pasaulio bei renginiai kiekvieno skoniui „Miesto maratone“ bus galima dalyvauti ir užsienyje

Upsala, birželio 17 d. (BNS). Sprinterė Lina Grinčikaitė sekmadienį Švedijoje vykusiose tarptautinėse "Folksam Challenge" lengvosios atletikos varžybose užėmė antrąją vietą 100 m distancijoje.

L. Grinčikaitė finale sugaišo 11,46 sekundės ir, pagerinusi asmeninį sezono rekordą, tik 0,07 sekundės nusileido nugalėtoja tapusiai britei Ashai Philip.

Trečiąją vietą užėmė švedė Freja Jernstig, nuotolį nubėgusi per 11,70 sekundės.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.