Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaBėgimas

Europos 10 000 m bėgimo taurės varžybose Diana Lobačevskė finišavo penkta

09/06/2013

Taip pat skaitykite

Tarptautiniame turnyre Eglė Staišiūnaitė buvo nepavejama Didžiosios Britanijos elitinėje lengvaatlečių lygoje lietuviai pateko tarp prizininkų metimų rungtyse Bėgikė Agnė Šerkšnienė lengvaatlečių turnyre "Spitzen Leichtathletik" finišavo šešta Kauno maratone sekmadienį - bėgikai iš viso pasaulio bei renginiai kiekvieno skoniui

Pravecas, birželio 9 d. (BNS). Europos 10 000 m bėgimo taurės varžybose Bulgarijoje Diana Lobačevskė 0,45 sekundės pagerino asmeninį rekordą ir užėmė penktąją vietą - 33 minutės 00,02 sekundės.

Tai aukščiausia Lietuvos bėgikių šiose varžybose per visą laiką užimta vieta - 2008 metais Živilė Balčiūnaitė buvo penkiolikta.

Bėgikė D.Lobačevskė Senojo žemyno taurės taurės varžybose dalyvavo trečią kartą: 2011 metais Osle ji buvo 20-a, pernai Bilbao - 22-a.

Kita Lietuvos atstovė Remalda Kergytė liko dvidešimt pirma (startavo 28 stajerės) - 36 min. 52,64 sek.

Bėgimo nugalėtoja tapo vokietė Sabrina Mockenhaupt (32:13,64).