Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaBėgimas

Tarptautiniame turnyre Eglė Staišiūnaitė buvo nepavejama

01/06/2015

Taip pat skaitykite

Alinančiame 100 mylių maratone Anglijoje startuos lietuvis „Miesto maratone“ bus galima dalyvauti ir užsienyje Bėgikė Agnė Šerkšnienė lengvaatlečių turnyre "Spitzen Leichtathletik" finišavo šešta Žiema – ne priežastis mažiau bėgioti

Bėgikė Eglė Staišiūnaitė laimėjo 400 m barjerinį bėgimą tarptautinėse „Speed River Inferno Festival“ lengvosios atletikos varžybose Kanadoje.

Lietuvaitė 0,03 sekundės pagerino pernai Europos čempionate Ciuriche pasiektą asmeninį rekordą – 56,36 sekundės.

Pasaulio čempionato ir Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių normatyvas – 56.20 sekundės.

Antrą bei trečią vietas 400 m barjerinio bėgimo rungtyje užėmė kanadietės Fawn Dorr ir Sarah Wells:

1. Eglė Staišiūnaitė (Lietuva)                   56,36 sek.