Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaBėgimas

Bėgikė Agnė Šerkšnienė lengvaatlečių turnyre "Spitzen Leichtathletik" finišavo šešta

18/07/2013

Taip pat skaitykite

Lina Grinčikaitė tarptautinėse lengvaatlečių varžybose Švedijoje užėmė antrąją vietą Žiema – ne priežastis mažiau bėgioti Didžiosios Britanijos elitinėje lengvaatlečių lygoje lietuviai pateko tarp prizininkų metimų rungtyse Alinančiame 100 mylių maratone Anglijoje startuos lietuvis

Liucerna, liepos 18 d. (BNS). Šveicarijoje trečiadienį vyko Europos "Classic Meeting" serijos lengvosios atletikos turnyras "Spitzen Leichtathletik", kuriame dalyvavo ir bėgikė Agnė Šerkšnienė.

Moterų 400 m bėgimo rungtyje Lietuvos atstovė, aplenkusi dvi varžoves, užėmė šeštą vietą - 52,94 sekundės.

Greitesnės už A. Šerkšnienę buvo dvi jamaikietės ir trys amerikietės, o nugalėjo Jamaikos bėgikė Christine Day (51,91 sek.):

1. Christine Day (Jamaika)        51,91 sek.