Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaKriminalai

Lietuvio M.Leonavičiaus nužudymu kaltinamas 18-metis jo tautietis

14/05/2013

Taip pat skaitykite

Bagažinėje sudegintos merginos motina rengiasi ieškoti dėl tragedijos kaltų valdininkų Suimtas Klaipėdos laidojimo ir kremavimo centro vadovas, įtariamas užsakęs konkurentų automobilio padegimą Berniukas numarintas badu J.Dambrauskas teigia pasamdęs draugą pagąsdinti, o ne nužudyti advokatą S.Novikovą

Kaip praneša Didžiosios Britanijos spauda, Gegužės 10d., penktadienį apie 14.20val., savo bute buvo rastas negyvas 22m. lietuvis. Nustatyta, kad Stanley Street, North Shields esančiame bute buvo Manto Leonavičiaus kūnas. Policijos pareigūnai tą pačią dieną suėmė tris jaunuolius, įtariamus lietuvio nužudymu. Sulaikytųjų, kurių jauniausiajam vos 17m., asmenybės neskelbiamos, tačiau teigiama, kad tai vietos apylinkių gyventojai. Įdomu tai, kad Mantas yra jau antras lavonas, rastas tame pačiame bute (2010m. čia buvo nužudytas 52m. vyras), tačiau Policija kolkas atmeta galimybę, kad šie du nusikaltimai susiję.  

Britų spaudai kalbinti gyventojai teigė, jog Mantą žinojo vietiniai žmonės, ir neretai jį matydavo sėdintį ant savo buto laiptų Stanley Street. Jaunuolį atsimena ir vietos picerijų bei alkoholio parduotuvių darbuotojai. Vyriškis iš minios išsiskyrė dažnai vilkimu karinio stiliaus švarku ir ruda „ožio“ stiliaus barzdele.

Kaip skelbiama vakar dienos britų spaudoje, 18-metis Eligijus Žemaitis, jau pripažintas kaltu dėl Manto nužudymo. Likusieji įtariamieji kolkas sulaikyti, vis dar aiškinamasi dėl jų kaltumo. Nors Sekmadienio vakare pavyko sulaikyti dar vieną, 21m. amžiaus įtariamąjį, Policijos pareigūnai prašo pagalbos visų, kurie nužudytąjį matė nuo Trečiadienio iki Penktadienio popietės. Bet kokia informacija gali padėti tiriant lietuvio nužudymo bylą.