Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaKriminalai

Pasieniečiai antrankiais tramdė pažintimis Seime bauginusį girtą keleivį

13/09/2013

Taip pat skaitykite

Akmenės rajone avarijoje žuvo dviratininkas Ispanijoje senelių namų darbuotojas nužudė 11 senukų Per avariją Mažeikių rajone žuvo nepilnametė Bagažinėje sudegintos merginos motina rengiasi ieškoti dėl tragedijos kaltų valdininkų

Vilnius, rugsėjo 13 d. (BNS). Girtas į Alikantę Ispanijoje susiruošęs skristi telšietis Kauno oro uoste pasipriešino jį raminti bandžiusiems pasieniečiams. Vyrą iškeikė pareigūnus, "atleido" iš darbo ir grasino pažintimis Seime, jis buvo sutramdytas jėga bei antrankiais, pranešė Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).

Ketvirtadienio vakarą Kauno oro uoste budintys pasieniečiai gavo pranešimą iš aviacinio saugumo darbuotojų. Pranešta, kad į keleivių išvykimo salėje esantį barą nuėjęs vyras nepaklūsta oro uosto darbuotojų reikalavimams. Tuo metu vyko keleivių registracija skrydžiams į Stokholmą, Alikantę bei Maltą.

Paaiškėjo, kad 55 metų Telšių gyventojas ignoravo keleivius aptarnaujančios bendrovės atstovų prašymą pateikti lagamino taloną, turėjo didesnį nei leidžiama neštis į lėktuvą rankinį bagažą, atsisakė pasakyti, kur skrenda, elgėsi įžūliai.

Pasieniečiams taip pat pranešta, jog prieš tai aviacinio saugumo darbuotojams atliekant patikrą vyras į stalą sviedė turėtą konservų dėžutę, plūdosi ir įžeidinėjo savo pareigas vykdžiusius oro uosto darbuotojus. Įtarta, kad į Alikantę ketinęs skristi vyras gali būti neblaivus.

Prie šio keleivio priėję pasieniečiai paprašė pateikti asmens dokumentus. Iki tol įžūliai ir agresyviai elgęsis vyras atkirto esąs Seimo darbuotojas bei pareiškė atleisiąs juos iš darbo. Paprašius kartu eiti į tarnybines patalpas, vyras pamėgino nustumti arčiausiai buvusį pareigūną ir pasipriešino.

Įsisiautėjusį telšiškį pasieniečiams teko tramdyti fizine jėga bei antrankiais, tačiau šis nenurimo ir tuomet, kai surakintomis rankomis buvo paguldytas ant žemės. Per grumtynes vienam pasieniečiui perplėšta uniforminių kelnių klešnė. Dar vienas pareigūnas tramdydamas smarkuolį išsinarino rankos pirštą.

Telšietis nenurimo ir uždarytas pasieniečių patalpose įrengtą laikino sulaikymo kamerą. Į Alikantę neišskridęs vyras nesiliovė plūstis necenzūriniais žodžiais, grasino susidoroti su pasieniečiais naudodamasis, pasak jo paties, "pažintimis Seime" bei kitose institucijose.

Sulaikytajam nustatytas 1,38 promilės girtumas. Tarp jo asmeninių daiktų pasieniečiai rado pažymėjimą su vyro nuotrauka ir užrašu "Spauda".

Tą patį vakarą VSAT pareigūnai sulaikytąjį perdavė Kauno rajono policijos komisariato pareigūnams, kurie toliau aiškinsis įvykio aplinkybes.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS