Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaHoroskopai

Dienos horoskopas

12/08/2013

Taip pat skaitykite

Dienos horoskopas Kinų horoskopas: Kiaulė Dienos horoskopas Dienos horoskopas

Avinas
Jus gali kamuoti dvejonės, nerimas, prieštaringi jausmai, susiję su artimaisiais. Tik nuojauta, kad artima ateitis bus žavesnė ir sklandesnė, teiks energijos ir gero ūpo.

Tauras
Būsite nusiteikę smagiai žaisti, sportuoti, flirtuoti ir daryti tai, kas jums yra labai svarbu ir malonu. Gali pradėti ryškėti atlygio už riziką bei pasiaukojamą triūsą gairės. Tai teigiamai veiks jūsų fizinę bei dvasinę būklę.

Dvyniai
Tikėtina, kad gausite pasiūlymų, dvelkiančių naujais uždarbiais, greitu pelnu. Gali būti, kad susidomėsite neįprasta veikla, naujove ar kartu su jumis dirbančiu asmeniu. Regis, bus glaudžiai susipynę dalykiniai reikalai ir jausmai.

Vėžys
Planetų įtaka gana prieštaringa. Galite turėti teisinių ar bendradarbiavimo problemų. Derėtų įsiklausyti į protingų žmonių patarimus, perspėjimus ar tiesiog šiandien jūsų ausis pasiekiančią naują informaciją, įstatymų pakeitimus.

Liūtas
Gali būti, kad susidursite su dilema, kaip suderinti svajones ir tikrovę. Verslo, finansiniai sprendimai gali nulemti tolesnį jūsų gyvenimą. Reikės apdairumo, kad išvengtumėte nuostolių.

Mergelė
Šiandien gali pasitaikyti proga kelionei ar pažinčiai su įtakingu asmeniu. Sugebėjimas autoritetingai save pristatyti, pademonstruoti kompetenciją leis pasistūmėti link planuojamo tikslo.

Svarstyklės
Mokykitės bendradarbiavimo, partnerystės meno visais atžvilgiais. Neatidėliokite, jei turite neišspręstų problemų. Galite mėginti savo naudai paveikti aukštesnę padėtį užimančius asmenis.

Skorpionas
Draugiški kontaktai ir nesavanaudiška pagalba šiuo metu jums itin reikalingi. Pasistenkite, kad jūsų interesais rūpintųsi geriausi bičiuliai ir specialistai. Tai iš tiesų pasiteisins.

Šaulys
Stengsitės sužinoti kitų paslaptis, įvairiai manipuliuodami ir iš dalies atskleisdami savo slaptus šaltinius. Pasinaudoję konfidencialia informacija, galite išvengti nemalonumų ar savo naudai pakreipti situaciją, santykius.

Ožiaragis
Galite pasireikšti verslo, nuosavybės, žiniasklaidos, ryšių, politikos, reklamos srityje. Šiandien kilusi idėja, vizitas ar sprendimas gali kitaip pakreipti įvykius. Yra vilties, kad palankia linkme.

Vandenis
Tikriausiai jums teks nusiteikti deryboms ar finansinėms operacijoms. Pasitelkus įgimtą sumanumą, komercinę uoslę, situacija taps palanki. Jei klausimai sukasi apie nekilnojamąjį turtą, sužinosite, kiek už ką konkrečiai turėtumėte gauti.

Žuvys
Šiandien jums seksis tartis, derėtis, tvarkyti reikalus telefonu, susitikinėti, kitaip tariant, fortūna globos tas sritis, kur bendravimas daug ką lemia. Kita vertus, gali būti per daug tuščio erzelio, blaškymosi. Susikaupkite, veikite planingiau.

 
Parengta pagal http://www.horoskopai.lt