Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaHoroskopai

Kinų horoskopas: Kiaulė

20/02/2014

Taip pat skaitykite

Dienos horoskopas Kinų horoskopas: Ožka Dienos horoskopas Dienos horoskopas

"EuroPlius" tęsia straipsnių ciklą apie kiekvieną kinų horoskopo ženklą. Plačiau apie gimusius šuns metais (1935, 1947, 1959, 1971, 1983, 1995, 2007, 2019 metai).

Dvyliktasis zodiako ženklas „čžu“.
Gimimo laikastarp 21 ir 23 valandos.
SpalvaPurpurinė.
Metų laikasŽiema, mėnuo: Lapkritis.
Labiausiai atitinkantis Vakarų horoskopo ženklasSkorpionas.
ElementasVanduo.
Geros savybės: kantrumas, nuoširdumas, teisingumas, linksmumas, rūpestingu, protingumas.
Neigiamos savybės: naivumas, egoistiškumas, užsispyrimas, landumas.
Tinkama profesija: aktoriaus, fermerio, menininko, darbas, kuriame galima jaustis reikšmingu ir patarnauti kitiems.
Tinkamas partnerisKiškisOžka.
Netinkamas partnerisGyvatė.

Kiaulė, aukščiau pasilypėjusi, tiriančiai ir skeptiškai žvelgia į mus. Jai neužtenka tik žvilgtelėti, bet reikia viską nuodugniai išsiaiškinti, surasti tiesą. Knisdama žemę, Kiaulė nori ištyrinėti paslėptas gyvenimo tiesas. Tačiau kartais ir Kiaulei pravartu suprasti, kad daugelio dalykų nereikia išvilkti į dienos šviesą.

Kiaulė simbolizuoja ištvermę, kantrybę, geraširdiškumą ir naivumą. Tai pats teisingiausias zodiako ženklas. Beveik visi tokie žmonės mums pasirodo gal kiek abejingi, bet yra malonūs, pasiaukojantys ir paprasti. Pirmą kartą susipažinus su šio ženklo atstovu galbūt pasirodys, jog jis truputį grubokas, netašytas, nemoka gražiai elgtis. Tačiau jis nemato ypatingos pusės išoriškam elgesiui, nes vidinės vertybės jam yra daug svarbesnės už išdalintą išorę. Kiaulė konfliktų ir visuomet yra pasiruošusi pagelbėti kitiems. Kilus ginčui, ji labai nenoriai palaikys kurią nors pusę, netgi draugų, nes Kiaulei nemalonūs pykčiai. Tačiau jei reikia piniginės ar šiaip kokios nors pagalbos, ilgai negalvodama, Kiaulė tuoj pat ją pasiūlo: aukščiausias moralės principas jai yra dalintis su kitais. To paties Kiaulė tikisi ir iš kitų; savaime suprantamas dalykas jai yra naudotis draugų ir pažįstamų daiktais, ir į galvą neateina jai pirmiau atsiklausti. Nuosavybė kaip tokia, net ir svetima, Kiaulei mažai svarbi. Jos įsitikinimu daiktai priklauso tam, kam jų reikia. Jei šis ženklas būtų kiek kovingesnis, greičiausiai jis pasireikštų politikoje ir tuo būdu pagelbėtų ne vien draugams, bet ir plačiajai visuomenei. Tačiau toks žmogus nemėgsta aštrių diskusijų bei ginčų, jį greičiau sutiksime dirbantį socialinį darbą bei globojantį nuskriaustuosius bei silpnuosius.

Šie žmonės niekuomet neišduos, galite jais visiškai pasitikėti. Jie naivūs, patiklūs, tiki viskuo, kas jiems sakoma. Juos gana lengva apgauti, bet tik todėl, kad jie labiau linkę tikėti gerais, o ne blogais dalykais. Kantriai priima nesėkmes ir kitų žmonių ydas, altruistiški. Nuoširdūs, retai meluoja, nebent norėdami nuo ko nors apsisaugoti. Griežti ir reiklūs sau. Dažnai sugrįžta mintimis prie atliktų darbu, klausinėja patys savęs, ar gerai ir teisingai pasielgė. Neretai įsijaučia į kitų žmonių būklę, kad geriau juos suprastų. Optimistiški, tiki, kad žmogus gali pasiekti laimę ir tobulybę.

Nemėgsta konkuruoti. Nemėgsta ginčų, dažniausiai nusileidžia arba suvaidina, kad pakeitė nuomonę. Tai intelektualūs ir protingi žmonės. Daug skaito, tačiau dažniausiai nesirinkdami ką, viską iš eilės.

Kompanijoje – linksmi, kartais kiek lengvabūdiški. Dažniausiai nekalbūs, bet jei jau nusprendė ką pasakyti, tai negalės sustoti tol, kol neišsakys visko, ką galvoja viena tema. Turi mažai draugų, bet tikri draugai jiems lieka draugais visą gyvenimą.

Kiaulės ženklo moteris patikli, tačiau reikli. Gali būti labai pavydi ir laikyti savo partnerį griežtai nuosavybe. Tikisi, kad jis bus toks pat atviras ir ištikimas, kaip ir ji. Todėl vyrą jaučiasi atsargiai. Kai randa tinkamą partnerį, yra rami, optimistiška ir laiminga. Mėgsta dovanoti dovanas, rengti nedideles šventes, staigmenas. Geros šeimininkės.

Šio ženklo žmonės materialistai. Jie laimingi, kai turi pinigų. Jei pinigus reikia uždirbti patiems, tampa gana mechaniški, daug dirba. Pinigų jiems retai kada trūksta, moka juos išlaikyti. Turi didelę valią, kuri padeda siekti užsibrėžto tikslo. Tačiau prieš priimdami bet kokį sprendimą, ilgai svarstys visus „už“ ir „prieš“, tuomet gali pasirodyti, kad jie nežino, ko nori.

Liaudies išmintis sako, kad kiaulę visi maitina, kad ji būtų stora ir tuomet ją būtų galima suvalgyti. Iš tiesų šio ženklo žmonėms reikia būti atsargiems, kad jų neapgautų.

Elementai

1911.01.30 iki 1912.02.17 – Metalas
1923.02.16 iki 1924.02.04 – Vanduo
1935.02.04 iki 1936.01.23 – Medis
1947.01.22 iki 1948.02.09 – Ugnis
1959.02.08 iki 1960.01.27 – Žemė
1971.01.27 iki 1972.02.14 – Metalas
1983.02.13 iki 1984.02.01 – Vanduo
1995.01.31 iki 1996.02.18 – Medis
2007.02.18 iki 2008.02.06 – Ugnis
2019.02.05 iki 2020.01.24 – Žemė

Medžio Kiaulė
Tai be galo geraširdiškas žmogus, neretai tampantis netikusių draugų auka, išnaudojančių jo gerumą bei paslaugumą. Skirtingai negu kiti šio ženklo atstovai, Medžio Kiaulė ypač gerai sugeba tvarkyti piniginius reikalus. Be to, ji pakankamą dėmesį skiria ir nuosavybei, plačiai mėgaujasi savo gerove. Altruizmą patenkina pirmiausia aukodama labdaringoms organizacijoms arba pati jose aktyviai besidarbuodama. Be to, šio ženklo žmonės labai sumanūs biznio sandėriuose – jiems beveik visuomet pavyksta pakankamai praturtėti, kad galėtų padėti kitiems, pasistatyti didelius namus, ten dažnai susikviesti draugus bei pažįstamus ir karališkai visus priimti.

Ugnies Kiaulė
Tai yra tipiškas šio ženklo atstovas, atitinkantis visus jam būdingus požymius. Tik jis labiau pasitiki savo sugebėjimais ir dažnai rizikuoja. Ugnies elementas suteikia jam daug drąsos, dėl to toks žmogus nebijo ginčų ar susidūrimų, jei jie tarnauja teisingumui. Ugnies Kiaulė taip pat rūpinasi savo gerove, šeima, ji nori padėti ir draugams, kad ir šie susikurtų gyvenimą be rūpesčių.

Žemės Kiaulė
Jai svarbiausia yra praktinis protas, taip pat saugaus gyvenimo poreikis. Socialiniai jausmai išreikšti ne taip ryškiai. Žemės Kiaulė dirba sunkiai ir kantriai, sau kelia nemažus reikalavimus, o kitiems ji yra geraširdiška ir visuomet pasirengusi atleisti tingumą bei kitas klaidas. Už įtemptą darbą ji ir sau šį tą leidžia: pirmiausia gerai pavalgyti. Todėl dažnai šio ženklo atstovai būna apvalučiai. Aplinkiniams jie taip pat visuomet pasiruošę padėti, patikimi, mėgstantys harmoniją ir santarvę.

Metalo Kiaulė
Ji visiškai nesudaro malonaus įspūdžio, greičiau jau primena stiprų laukinį, įerzintą šerną, kurio reikėtų pasisaugoti. Kiaulė tiki žmogaus gerumu, jo geruoju pradu, bet giliai slepia šį jausmą savyje, dėl to ne visada sekasi tą pastebėti ir yra lengva suklysti. Kūniškais malonumais, valgiu ir gėrimu ji mielai mėgaujasi be saiko, sekso srityje dažnai trūksta kultūros.

Vandens Kiaulė
Šio ženklo atstovas išsiskiria savo gebėjimu prisitaikyti bei įsijausti. Jam puikiai sekasi įsiskverbti į žmogaus vidų ir pastebėti slaptus jo jausmus bei motyvus. Vandens Kiaulė jaustųsi savo vietoje, būdama prekybininke ar diplomate. Ji pakankamai supratinga, kartais griežtai uždraudžia sau per daug valgyti ar gerti, o to sąskaita leidžia sau įsigyti daiktus, kurie finansiškai jai toli gražu neįkandami.

Horoskopai.lt

Iliustracija: en.wikipedia.org