Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaHoroskopai

Dienos horoskopas

20/02/2014

Taip pat skaitykite

Dienos horoskopas Dienos horoskopas Dienos horoskopas Dienos horoskopas

Avinas
Pakaks energijos, apsukrumo, kad esamus reikalus, kilusias problemas išspręstumėte operatyviai. Tik nieko nesiimkite, kol nenusiraminsite.

Tauras
Didelių darbų metas – gali tekti atlikti ne tik savo, bet ir kitų užduotis, tiesa, būkite atidūs, kad jūsų neįtrauktų į kokią nors nelegalią veiklą be jūsų žinios.

Dvyniai
Būsite itin stiprūs, energingi. Dirbkite su informacija, gilinkitės į dalykus, kuriuos blogai žinote. Būkite pakantesni bendraudami. Daugiau dėmesio kreipkite į dalykines naujienas, gautus patarimus, pasiūlymus. 

Vėžys
Aplinkybės ir partneriai jums palankūs, tik mokėkite tuo pasinaudoti. Svarbų dalykinį klausimą atidėkite rytdienai arba palikite savo partnerių, vadovo valiai. Palanku investuoti didelius pinigus.

Liūtas
Palankus metas, ypač kūrybiniam darbui. Gali atsiskleisti kai kurios paslaptys, susijusios su nesąžininga kolegų, partnerių veikla ar mylimo asmens neištikimybe. Teisybės sakymas bus nepalankus: įgysite slaptų priešų.

Mergelė
Būsite itin darbingi, kupini jėgų, šaunių sumanymų – juos reikėtų pradėti įgyvendinti neatidedant. Savo darbus atlikite kuo sąžiningiau: jie ilgai turės įtakos jūsų karjerai.

Svarstyklės
Laiminga diena, jei mokėsite kitus įvertinti, laiku susitarti – galite įgyti puikių rėmėjų, naudingų partnerių. Priekabiems, reikliems ar ambicingiems nebus lengva – norėsis kitus pamokyti, pabarti. 

Skorpionas
Būkite malonesni, švelnesni su sutuoktiniu, atlaidesni kolegoms, tuomet diena praeis ramiai ir net sėkmingai. Saugokite asmeninius daiktus, būkite apdairesni su dokumentais, pinigais, darbo technika. Daugiau dėmesio skirkite savo sveikatai.

Šaulys
Sugebėsite gana objektyviai įvertinti ir save, ir aplinkinius. Tai nebloga proga atitaisyti seną klaidą darbe ar nuoskaudą, kurią padarėte artimam asmeniui. Geras laikas plėsti veiklą, užmegzti bendradarbiavimą. 

Ožiaragis
Būsite linkę pernelyg griežtai vertinti artimuosius, ypač vaikus. Patys galite ne juokais supykti išgirdę kritiką savo atžvilgiu. Darbe reikėtų atkakliau ginti savo principus.

Vandenis
Draugų pagalba gali būti svarbi ir reikalinga, ypač sprendžiant įsidarbinimo klausimą, materialines problemas. Bendraukite, tarkitės – gali kilti naudingų dalykinių, finansinių sumanymų. Netinkamas laikas imtis permainų veikloje, rizikuoti versle, pasirašyti svarbią darbo sutartį, sandorį.

Žuvys
Nelengvas laikas: pablogėjusi savijauta, nuotaika, netikėti rūpesčiai dėl sutuoktinio, keblumai darbe. Elkitės ramiai, neskubėkite, nesinervinkite. Nepersidirbkite, raskite laiko pailsėti, atsipalaiduoti.

Vytautus.com