Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaHoroskopai

Kinų horoskopas: Beždžionė

06/02/2014

Taip pat skaitykite

Dienos horoskopas Dienos horoskopas Dienos horoskopas Dienos horoskopas

"EuroPlius" tęsia straipsnių ciklą apie kiekvieną kinų zodiako ženklą. Šį kartą plačiau apie gimusius Beždžionės metais (1932, 1944, 1956, 1968, 1980, 1992, 2004, 2016 metai).

Devintasis zodiako ženklas „chou“.
Gimimo laikas: tarp 15 ir 17 valandos.
Spalva: Geltona.
Metų laikas: Ruduo, mėnuo: Rugpjūtis.
Labiausiai atitinkantis Vakarų horoskopo ženklas: Liūtas.
Elementas: Metalas.
Geros savybės: gera vaizduotė, draugiškumas, protingumas, intelektualumas ir gebėjimas juokauti.
Neigiamos savybės: egoistiškumas, savimyla, kaprizingumas, polinkis apgaudinėti.
Tinkamiausia profesija: yra talentingi, todėl patinka kiekviena profesija. Sugeba sakyti geras ir intelektualias kalbas, tad tinka būti politiku, kelionių vadovu, rašytoju, žurnalistu.
Tinkamas partneris: Drakonas, Žiurkė.
Netinkamas partneris: Tigras.

Kaip ir visuomet, Beždžionė – nenuilstanti pasakorė, mėgstanti krėsti piktas išdaigas. Jei ji priversta tylėti, tuomet jaučiasi tarsi ne savo kailyje. Tuo tarpu Beždžionė susirado jaukią vietelę, tačiau neilgam – greit ir čia taps nuobodu, vėl reikės keliauti į kitą medį, ieškoti kitos publikos, su kitais ginčytis ir linksmintis.

Kinijoje apie Beždžionę sukurta įvairiausių istorijų, jos žygiai atsispindi net komiksuose, didžiausią susižavėjimą keldami savo išradingumu. Beždžionė nuolatos gali pasikliauti savo gudrumu: iš kiekvienos sunkios situacijos ji visuomet randa išeitį. Mielai pagelbsti ir kitiems, bet tik ne iš didelės meilės, Beždžionė yra išmoninga – jai tiesiog patinka išbandyti savo proto galias. Todėl ir pagalba retai būna ilgalaikė. Staiga šaus į galvą kokia nors mintis – ir Beždžionė lengva ranka numos į tuos, kuriais ji neseniai dar rūpinosi. Tą padarys nebūtinai iš blogos valios ar egoizmo. Susižavėjusi puikia idėja, Beždžionė gana lengvai pamiršta kitų jausmus bei poreikius. Kartais per savo gudrybes nebesupaiso netgi asmeninių interesų ir patenka į keblią padėtį, tačiau dažniausiai pažiūri į tai su humoru ir vėl ieško naujovės. Kadangi Beždžionė tiesiog spinduliuoja gyvenimo džiaugsmu, aplinkiniai jai greit atleidžia visas lengvapėdiškas išdaigas. Beždžionė – gudrumo, pamaivėliškumo ir apgavystės simbolis.

Šio ženklo žmonės gudrūs, apsukrūs, tačiau tai jie gali panaudoti apgavystei. Jie intelektualūs, mėgsta mokytis ir greitai mokosi, kantrūs. Turi gerą atmintį – gali prisiminti mažiausias smulkmenas. Išradingi, originalūs, sugeba išspręsti problemas stebėtinai greitai. Tačiau neretai meta pradėtą darbą nepabaigę.

Puikiai dirba bet kurį darbą, reikalaujanti greito mąstymo ir veiksmų. Vertina aktyvų gyvenimo tempą, aistrą.

Labiausiai išlepinto charakterio ženklas. Gali susidaryti įspūdis, kad jie su visais sutaria, tačiau tai dažniausiai tėra jų pasirinkta bendravimo taktika. Neretai slepia tikrąsias mintis apie kitus žmones, pataikauja. Sugeba visus prajuokinti. Diplomatiški. Sugeba apsukti kitiems galvas. Nemėgsta būti priklausomi, jiems nieko prievarta neįsiūlysi.

Romantiški, greitai įsimylintys, nelabai ištikimi, sunkiai sugeba išbūti su vienu partneriu. Beždžionės ženklo moterys žavi aplinkinius spinduliavimu ir gerumu, bijo, kad gali kam nors nepatikti. Neretai blaškosi nuo vieno partnerio prie kito, seka paskui pirmą sutiktą.

Elementai

1908.02.02 iki 1909.01.21 – Žemė
1920.02.20 iki 1921.02.07 – Metalas
1932.02.06 iki 1933.01.25 – Vanduo
1944.01.25 iki 1945.02.12 – Medis
1956.02.12 iki 1957.01.30 – Ugnis
1968.01.29 iki 1969.02.16 – Žemė
1980.02.16 iki 1981.02.04 – Metalas
1992.02.04 iki 1993.01.22 – Vanduo
2004.01.22 iki 2005.02.08 – Medis
2016.02.08 iki 2017.01.27 – Ugnis

Medžio Beždžionė
Medis, kaip visuomet, sušvelnina ženklo savybes ir dėmesį nukreipia daugiau į praktiškąją ir naudingąją sritį. Todėl ši Beždžionė proto galias panaudoja išradingam reikalų tvarkymui. Ji didžiuojasi pasiekimais ir stengiasi toliau gerinti savo padėtį. Nors tai smalsus bei įvairiapusiškas ženklas, Beždžionė saugosi didelės rizikos ir ne kiekvienam atskleidžia savo kortas, kad jis vėliau nepakenktų.

Ugnies Beždžionė
Tai garbėtroška, kuri nori būti visų geriausia. Pavydi kitiems sėkmės, visuomet stoja priešais, mėgsta konkuruoti, vadovauti. Šitai Beždžionei labai daug reiškia kitos lyties pripažinimas. Ji daro įspūdį savo sklandžia, išdailinta kalba ir nežabotu gyvybingumu. Ji būna užsispyrusi, dėl to dažnai ginčijasi.

Žemės Beždžionė
Jos smalsumas dažnai pasireiškia rimtuose dalykuose. Tai tipas mokslininko, užsidariusio savo kambaryje ir besigilinančio į pasaulio paslaptis. Blaiviai ir tiksliai ji tvarko savo reikalus, nelabai mėgsta draugiją, nes ši blaško mintis, tačiau išrinktųjų mažumai Žemės Beždžionė – geras ir patikimas draugas. Savo nelabai didelę aistrą bei iš tikro uždaroką būdą ji kompensuoja švelniu rūpestingumu.

Metalo Beždžionė
Šiai Beždžionei neužtenka mėgautis vien savo sumanymais ir gudrybėmis, jai reikia ir kitus įtikinti kilusiomis idėjomis. Tas dažniausiai pavyksta dėl šio ženklo gyvybingumo ir širdingo būdo. Todėl ypatinga sėkmė lydi Beždžionę politikoje, prekyboje, reklamos srityje. O sėkmės jai labai reikia – pirmiausia įtvirtinti nepriklausomybę materialine prasme, nes Beždžionei nieko nėra baisiau, kaip būti priklausomai nuo kitų ir prarasti savo savarankiškumą.

Vandens Beždžionė
Čia mes susitinkame su nepriekaištingos, elegantiškos visuomenės atstovu, gerai suprantančiu žmonių jausmus, maloniai, tačiau ryžtingai siekiančiu įgyvendinti savo planus. Vandens Beždžionė veikia atvirai, pasiruošusi padėti, nevengia kompromisų. Tačiau patyliukais apskaičiuoja, kokią iš to turės naudą sau, ar verta parodyti gerą širdį, ar bus nors mažiausias pelnas, kadangi ji visuomet išlieka santūri, tik retai perlenkia lazdą, tai nenukenčia ir jos populiarumas.

Horoskopai.lt