Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaHoroskopai

Dienos horoskopas

13/12/2013

Taip pat skaitykite

Dienos horoskopas Kinų horoskopas: Arklys Dienos horoskopas Dienos horoskopas

Avinas
Netikėtai nusišypsos laimė, tiesa, pasikliauti laimingu atsitiktinumu galima nebent pirmą dienos pusę. Vėliau būsite pernelyg patiklūs, netinkamas laikas investuoti, skolinti pinigus. Svarbius reikalus atidėkite. 

Tauras
Puiki diena, ypač iki pietų – daug spėsite. Tai lengvo virsmo, smagių pokyčių metas. Vėliau galite apsigauti, ypač jei skubėsite. 

Dvyniai
Svarbu neprarasti realybės jausmo, tad paklauskite savęs, ar jūsų norai, siekiai įgyvendinami. Jei taip, pirma dienos pusė gera pakovoti už principus, svarbų reikalą. Vėliau atsiribokite nuo reikalų. 

Vėžys
Smagus laikas iki pietų, kai lydi sėkmė ir viskas pavyksta. Jus išklausys, supras, padės. Vėliau gana apgaulingas metas – jums pritrūks realumo pojūčio vertinant savo ir kitų galimybes.

Liūtas
Iki pietų palanku tvarkyti reikalus, susijusius su gyvenamąja vieta, pinigų investavimu. Vėliau patartina atsiriboti nuo nereikalingo bendravimo.

Mergelė
Itin sėkmingas metas iki pietų – geros naujienos, puikūs susitikimai. Po pietų reikėtų stabtelėti. Neįsivelkite į finansinę avantiūrą ir neleiskite niekam žaisti jūsų jausmais, ambicijomis.

Svarstyklės
Naujais darbais neužsiimkite. Iki pietų neblogas metas ieškoti išeities ir spręsti seniai susikaupusias problemas. Kad ir ką veiksite, būkite susikaupę, atidūs (ypač antrą dienos pusę).

Skorpionas
Iki pietų geras laikas deryboms, susitarimams, užmegzti partneriškas sąjungas, tvarkyti teisinius reikalus. Vėliau geriau vengti nereikalingo bendravimo.

Šaulys
Įtemptas metas, bet jūsų sunkumai laikini. Kol kas mažiau žavėkitės gautais pasiūlymais. Pirma dienos pusė palanki tvarkyti mokesčių, skolų, draudimo reikalus.

Ožiaragis
Puikus laikas dalykiniams reikalams tvarkyti. Po pietų viskas kitaip: nepervertinkite savo žinių ir sėkmės. Į pasiūlymus, gautus iš vadovybės ar potencialaus darbdavio, po pietų irgi reaguokite šalčiau.

Vandenis
Pirma dienos pusė šauni tvarkyti dalykinius reikalus. Tai bus gera proga su vadovybe aptarti jūsų karjeros, uždarbio perspektyvas. Bet vėliau nieko nebetvarkykite ir nespręskite. 

Žuvys
Pirmą dienos pusę nesunkiai sutvarkysite bet kokį reikalą. Tačiau vėliau gali kilti nesusipratimų. Net jei viskas vyks nepriekaištingai, po pietų netinka įsipareigoti, priimti atsakingų sprendimų.

Vytautus.com