Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaHoroskopai

Kinų horoskopas: Arklys

04/02/2014

Taip pat skaitykite

Į "EuroPlius" skaitytojų klausimus atsako psichoanalitikė - tarologė Gerda Red Dienos horoskopas Dienos horoskopas Dienos horoskopas

"EuroPlius" tęsia straipsnių ciklą apie kiekvieną kinų zodiako ženklą. Šį kartą dėmesio centre gimusieji Arklio metais(1930, 1942, 1954, 1966, 1978, 1990, 2002, 2014 metai).

Septintasis zodiako ženklas „mа“.
Gimimo laikas: tarp 11 ir 13 valandos.
Spalva: Juoda.
Metų laikas: Vasara, mėnuo: Birželis.
Labiausiai atitinkantis Vakarų horoskopo ženklas: Dvyniai.
Elementas: Ugnis.
Geros savybės: geraširdiškumas, draugiškumas, atvirumas, geras humoro jausmas, aštrus liežuvis.
Neigiamos savybės: nerimas, nekantrumas, kovingumas, pernelyg didelis susirūpinimas savimi, besikeičianti nuotaika.
Tinkama profesija: politiko, sportininko, pardavėjo. Tiks bet koks darbas, kuriame bus vertinama iniciatyva ir gebėjimas įrodyti savo tiesą.
Tinkamas partneris: Tigras, Šuo.
Netinkamas partneris: Žiurkė.

Linksmai ir žvaliai, tarsi būtų cirko arklys, šis žirgas šuoliuoja per lygumas. Jis nori bendrauti ir patikti žmonėms; kas lieka praeityje, greit tampa nereikšmingais dalykais. Arklys gyvena akimirkos džiaugsmu, visuomet ieško naujų, įdomių įspūdžių. Jis mielai leidžiasi į nežinomybę – gal jau už pirmo posūkio laukia naujas nuotykis.

Šis Arklys svajoja ne apie aptvertą pievą, jis per daug myli savo nepriklausomybę, jėgas nori išbandyti laisvėje, šuoliuoti per neaprėpiamas platybes. Tai vienas iš temperamentingiausių, greičiausių ir judriausių Zodiako ženklų, visuomet ieškantis naujų įspūdžių. Arklys jau seniai būna pasiekęs tikslą, kai kiti dar tik bėga link jo. Pilnas kaprizingo nekantrumo belaukdamas kitų, jis tiesiog nerimsta savo kailyje. Kiek Arklys yra mėgiamas dėl savo linksmo būdo, tiek greitai gali ir supykdyti draugus nevaldomu tiesmukumu ir nuolatiniu noru būti dėmesio centre. Tačiau turėdamas guvų protą, atvirą būdą bei apdovanotas puikia iškalba, Arklys dažniausiai greitai sugeba be didesnių problemų užglaistyti visus nesklandumus. Arklys – gero draugo, kario simbolis.

Šio ženklo žmonės itin bendraujantys, mėgstantys pokylius, renginius. Sugeba patys gerai pasilinksminti ir pralinksminti kitus. Nesikuklina, moka atkreipti į save dėmesį.

Realistai ir pragmatiški, tačiau neieškantys naudos. Dažniausiai finansiškai nepriklausomi. Gyvenimas su jais kupinas nuotykių. Turi gerą skonį, moka tinkamai rengtis. Mėgsta įvairius renginius, teatrą, susirinkimus, sportines varžybas – visa, kur daug žmonių. Moka sakyti komplimentus, linksmi, kalbūs ir populiarūs. Lengvai gali suvaldyti daug žmonių.

Puikiai sekasi ne tik protinis, bet ir fizinis darbas. Šio ženklo žmonės sportiški, lankstūs. Greitai išvedami iš kantrybės. Egoistiški, gali sutrypti visus, kurie pasitaikys kelyje be sąžinės graužaties, nes jiems savas gėris svarbiau už kitų.

Yra savarankiški ir nepriklausomi, nesiklauso kitų patarimų. Dėl nepastovaus būdo jiems dažnai atsibosta ir tas pats darbas, ir tas pats meilės partneris.

Arklio ženklo moteris aistringa ir gyvena, vadovaudamasi savo širdies balsu. Jautri, nekantri, trokštanti būti mylima. Sugeba greitai prikaustyti dėmesį ir pati įsimylėti iš pirmo žvilgsnio.

Elementai

1906.01.25 iki 1907.02.12 – Ugnis
1918.02.11 iki 1919.01.31 – Žemė
1930.01.30 iki 1931.02.16 – Metalas
1942.02.15 iki 1943.02.04 – Vanduo
1954.02.03 iki 1955.01.23 – Medis
1966.01.21 iki 1967.02.08 – Ugnis
1978.02.07 iki 1979.01.27 – Žemė
1990.01.27 iki 1991.02.14 – Metalas
2002.02.12 iki 2003.01.31 – Vanduo
2014.01.31 iki 2015.02.18 – Medis

Medžio Arklys
Medis šitam ženklui suteikia didesnį atsakomybės jausmą. Mintis, jog būtinai reikia išsiveržti pirmyn, susilpnėja, ir šis Arklys randa vietą visuomenėje, savo interesų neiškeldamas aukščiausiai už visus. Tačiau lieka smalsumas bet kokioms naujovėms. Šiam arkliui išsivystęs bendruomenės jausmas. Šis arklys rūpinasi savo įsipareigojimų vykdymu. Jis stengiasi kuo mažiau apvilti draugus.

Ugnies Arklys
Šis Arklys yra ypatingai karštakraujis, be to, nervingas ir neramus. Jam vargiai pavyksta ilgesnį laiką intensyviai ir kantriai dirbti kasdieninį darbą. Į galvą greitai šauna naujos, įdomesnės idėjos, kurioms jis nepajėgus atsispirti. Svarbiausias dalykas šiam Arkliui – tai pokyčiai, todėl jis mielai keliauja iš vienos vietos kitą ir tuo pat metu dirba kelis darbus. Jį nenumaldomai traukia sudėtingos situacijos, kur galima parodyti savo išradingumą bei greitą reakciją. Tai – tiesiog kerintis pašnekovas, bet juo neverta per daug pasikliauti.

Žemės Arklys
Sprendimus jis daro neskubėdamas, viską gerai iš esmės apgalvoja (o tai Arkliui nelabai būdinga) ir praeina nemažai laiko, kol priima sprendimą. Dėl to šis Arklys ramesnis ir savo imlų protą gali panaudoti ilgesnės trukmės reikalaujančiam darbui. Tačiau ir tuomet jis ieško neįprastų ir stebinančių sprendimų. Tiesa, Arklys stengiasi elgtis dalykiškai bei prideramai, nestulbinti aplinkinių savo temperamentu. Gimęs po Arklio ženklu yra būtent tas žmogus, kuris įgyvendina naujas darbo/biznio idėjas. Tačiau ir šis Arklys labai priklauso nuo nuotaikos.

Metalo Arklys
Trykštantis energija, jis nuolatos keliauja, nežino, kas tai yra nuobodulys, tiesiog spinduliuoja idėjomis ir visuomet yra sumanęs kažką naujo. Jam labai svarbu patirti nuotykius su priešinga lytimi. Šis Arklys pasižymi ypatingu patrauklumu, veikiančiu aplinkinius. Patirtas su juo nuotykis yra jaudinantis ir aistringas, tačiau tvirtesnio ryšio geriau nereikia, nes laisvė Arkliui – svarbiausia.

Vandens Arklys
Šiam Arkliui svarbiausias vienintelis dalykas – tai jo gerovė. Jis mėgsta skaniai pavalgyti, elegantiškai rengtis. Savo norą judėti dažniausiai numaldo užsiimdamas sportu bei keliaudamas. Apie save jis visuomet yra labai geros nuomonės, o apie kitus – prastesnės. Nepaisant jo trykštančio humoro jausmo, Arklys nėra mėgiamas aplinkinių, nes pasipūtimas ir arogantiškumas greitai žeidžia.

Horoskopai.lt