Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaHoroskopai

Nors širdy dar ne ruduo...arba horoskopai artėjančiam rudeniui

13/08/2013

Taip pat skaitykite

Dienos horoskopas Dienos horoskopas Dienos horoskopas Dienos horoskopas

Nors vasara ištirpo taip greitai, kaip vafliniame krepšelyje ištirpsta vanile kvepiantys ledai, nenukabinkite nosies. Kad ir kaip būtų liūdna atsisveikinti su šiltomis dienomis, tačiau ateinantis dėdė rudenėlis atneša ir atverčia naują lapą. Prabėgus gražioms vasaros akimirkoms, dabar pats tinkamiausias metas kažką pakeisti gyvenime, peržvelgti (ir galbūt net perdėlioti) savo tikslus, planus. Ir nesibaiminkite artėjančios darganos ir šalčio- išsaugoti vasaros prisiminimai dar ilgai šildys.

Kviečiame paskaityti ką aiškiaregė Gerda Red. pataria kiekvienam zodiako ženklui artėjant rudeniui- kaip lengviau susidoroti su pasibaigusiomis linksmybėmis bei nepasiduoti rudeniškai depresijai.

Avinas. Nuolat skubantis, lekiantis per gyvenimą. Užpuola begalės reikalų, o kas kitas jei ne Avinas sugebės juos sutvarkyti be streso, maloniai nustebins kolegas ir ragins, kad nėra kada liūdėti? Šio ženklo atvirumas pasitarnaus formuojant glaudžius tarpusavio santykius, tad vienatvė rudenį tikrai negręsia. Tik būkite kantrūs, mokykitės supratimo, tolerancijos, venkite interesų konfliktų. Kartais svarbu stabtelti ir įsiklausyti ką sako greta esantis žmogus- būtent jis ir padės Jums išvengti vienatvės rūstų rudenį.

Jautis. Panašu, kad ateinantis metas Jus pavers tikru donžuanu, visų numylėtiniu. Tad euforija garantuota. Tiesa, pas kiekvieną Jautį savitas laimės suvokimas ir jos paieškos būdai. Tuo galite ir užsiimti- galimybės ir pasitaikančios situacijos Jums bus labai palankios. Jei visgi nepavyktų pasiekti trokštamo rezultato- nenusivilkite ir nenuleiskite rankų. Mėgaukitės skaniu maistu, mėgstama muzika ir mažais gyvenimo malonumais- toks suvokimas viską sudėlios  į reikiamas vietas.

Dvyniai. Neskubėkite ir ramiai pradėkite rudeninę veiklą. Noras persistengti ir taip atsigriebti už atostogas darbe, gali priversti patirti nemalonias nuotaikų kaitas bei pykčio protrūkius. O kur dar  informacijos gausa apie šeimos problemą- nebūkite kritiški joms ir neprotestuokite, kai prašys padėti. Jums tai bus atgaiva ir lengviausia adaptacija sezonuose. Dabar pats tinkamiausias metas pasiduoti meilės paieškoms, tad tapkite iniciatoriumi skiriant pasimatymus, ir fortūna Jus apdovanos. Nepraleiskite progų, juk sakoma, kad tikra meilė ateina rudenį...

Vėžys. Ne paslaptis, kad geriausias jausmas užplūs grįžus namo po įsimintinų atostogų. Savotiškai džiaugsitės, jog artimiausiu metu nereiks niekur keliauti. Saugokite save nuo stresų ir bet kokias permainas atidėkite kuo ilgesniam laikui. Dabar joms netinkamas laikas, reikia pasiruošti be skubos. Geras metas susiplanuoti veiklą, peržvelgti naujus planus, įvertinti pasiekimus ir ramiai judėti įprastu kasdienybės ritmu. Būkite kuklūs, bet iškalbingi, parodykite savo sumanumą ir veiklos nestigs iki kitų atostogų. Tikimybė, jog Jus pastebės labai tinkami žmonės, tad būkite budrūs ką ir kada sakote.

Liūtas. Šis zodiako ženklas- nuolatinis džiaugsmo „rezervuaras“ bet kuriuo metų laiku. Viskas eina lyg per sviestą, tad nenustebkite, kad nuo to ims svaigti galva. Labai svarbu neprarasti kontrolės ir valdyti situaciją, kad aplinkiniai iš Liūto Jūsų nepaverstų viso labo tik šlapia kate. Pasidžiaugę įspūdinga vasara ir atostogomis, nepamirškite pasirūpinti artimaisiais. Dabar jiems labiau nei bet kada reikia Jūsų šilumos ir rūpestingumo- po nuolatinių Jūsų įspūdžių jie nori dar ir Jūsų apkabinimo.

Mergelė. Visų pirma- sveikinimai visiems su artėjančiais gimtadieniais! Tinkama proga palinkėti mažų ir didelių stebuklų. Tikrai nebus kada liūdėti- nauji planai, tikslai, galimybės- ateina naujas atradimų metas. Ir net jei atsiras kokių kliūčių, Jūs lengvai galėsite įrodyti sau ir kitiems, kad mokate rasti išeitį iš sudėtingiausių situacijų- Jūsų mėgstamiausia pramoga ateinant rudeniui. Net jei kas gundys liūdėti, nepasiduokite. Tie, kuriuos domina karjeros galimybės, turėtų imtis veiklos ir atkakliai to siekti- šiuo laikotarpiu žvaigždės itin palankios. Kuo daugiau įdėsite pastangų darbe, tuo labiau būsite vertinamas ir didesnio atlygio sulauksite. Tačiau nenualinkite savęs- prireiks didelio išradingumo ir ryžto siekiant atskleisti savo stipriausias puses.

  

Svarstyklės. Artėjant gimtadieniui, nevenkite atsisveikinti su senais daiktais, jausmais bei Jums kenkiančiais žmonėmis. Ryžkitės, ir sulauksite naujų. Nebijokite iki artėjančios šventės leisti sau truputį paliūdėti, nes vėliau tam tiesiog neliks laiko ir nebus galimybių. Būkite atviri ir kantrūs su tais, kurie nori Jums išsipasakoti- atverkite jiems visus kelius, ir vienatvė rudenį tikrai nekamuos.  Kitų problemos Jums padės suvokti, kad gyvenimas išties gražus bet kuriuo metų laiku.

Skorpionas. Laukia tamsos metas, kuomet rizikuojate pasinerti į analizę ir savigraužą. Tačiau įvykiai Jūsų gyvenime tokie spartūs, kad liūdesiui Jums paprasčiausiai pritrūks laiko. Su įvykių lavina kartu išmoksite suktis dar greičiau- tempas tik didės. Praeiviai stebėsis, kad net ir lietingą rudenio dieną Jus lydės gera nuotaika, kūrybinis entuziazmas. Bendraujant su artimaisiais, net minimalios pastangos duos didžiulį rezultatą. Kartais, apniukus liūdnai nuotaikai, nuovargiui, dirglumui be priežasties  grįžkite į vasarą mintimis, ir liūdesio šešėlio akimirksniu neliks. Galbūt net verta įsirėminti gražiausias vasaros akimirkas, kad vis dažniau prisimintumėte, kas brangu.

Šaulys. Neatsigaudami po vasaros nuotykių ir gyvendami atsiminimuose apie ją, galite lengvai patekti į nemalonias situacijas. Būkite atsargūs klientų aptarnavimo srityje,- į jų prašymus nereaguokite paviršutiniškai ir neatsakingai ir jokiu būdu nesiekite demonstratyviai įrodinėti, jog Jūsų nuomonė skiriasi nuo kitų. Šaulio emocijos, komentarai ir nuolatinis užsidegimas neleis liūdėti, tačiau namuose gali kurstyti aistras konfliktams su artimaisiais. Tad su pasibaigusiais karščiais, pats laikas atvėsinti ir savo aistras- tai metas susiimti, atsisveikinti su nerūpestinga vasara ir surimtėti, atrasti savyje drausmės, pasitikėti ne tik savimi, bet ir kitais.

Ožiaragis. Šio ženklo atstovai išlieka rimti bet kuriuo metų laiku. Nuolatinis užsibrėžto tikslo siekimas ir atsipalaidavimo stoka dažnai neleidžia pamatyti gražiausių momentų supančioje kasdienybėje. Smarkiai rizikuojate, nes dažnai nepastebitė, koks gražus pasaulis Jus supa. Jūsų mintyse rudeniop vėl iškils karjeros siekis, o tam nepritariantys asmenys Jums prilygs priešams. Gyvenant atkakliu siekimu nebus kada liūdėti. Tiesa, pasistenkite suprasti kitus, priimkite juos už tai, kad jie yra kitokie. Nesiriekite ir neveskite iš pusiausvyros, taip pat patartina susivaldyti nuo noro aiškintis santykius su mylimaisiais. Ypač jei jie, Jūsų priešingybės ir tiesiog natūraliai atsisveikina su pasikeičiančiais metų laikais.

Vandenis. Nelieka nei minties apie niūrias emocijas, kai vienintelis rūpestis, jog reikia užimti pirmą vietą ir būti pačiame įvykių įkarštyje. Noriai užsiimsite aktyvia veikla, o draugų apsuptyje bus stiprus noras parodyti save. Kažkokiu būdu Jūs sugebate išlaikyti blaivų protą net beviltiškiausiose situacijose, tad niūrios dienos Jums ne kliūtis. Užplūs daug naujų minčių, vilčių ir stiprus pojūtis, kad vasaros romanai padėjo pagauti laimės paukštę dar prieš prasidedant rudeniui. Nepamirškite apkabinti draugų, kurie dažniausiai neskrajoja taip aukštai kaip Jūs.

Žuvys. Daugelio Žuvų veiksmai su vasaros pabaiga taps be pralaimėjimų- seksis kone viskas, ko tik imsitės. Ar jums pavyks ne tik savas problemas išspręsti, bet dar ir kitų surinkti? Žinoma, dalinti patarimus, skambinti, bendrauti ir dūsauti- tai jų stichija, ir Jums tai nepriimtina. Nekreipkite dėmesio į tuos, kurie Jus vargina ir nesupranta,- atgaivą ir įkvėpimą rasite kituose žmonėse. Tai geriausia investicija, ką galite nuveikti šį rudenį.

 

Tad linkime Jums šilto ir nuotaikingo rudens!

Horoskopą parengė aiškiaregė Gerda Red.- geriausia Lietuvos tarologė, psichoanalitikė, turinti didelę darbo patirtį. Asmeninė konsultacija- būrimas Skype pritaikytas Jums, nesvarbu kur būtumėte. Išsamus dviejų valandų trukmės aiškiaregystės seansas. Dėl asmeninės konsultacijos susisiekite: Skype- tarokortos; Facebook paskyroje- Karališkoji pranašautojų gildija. Susirinkus didesnei grupei, aiškiaregė atvyksta konsultuoti į D.Britaniją.

Su Gerda susisiekti galite:

Tel. (+370)675 10 370,

Facebook: Karaliskoji pranasautoju gildija,

Skype- tarokortos

Horoskopai Ruduo