Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaHoroskopai

Kinų horoskopas: Gaidys

07/02/2014

Taip pat skaitykite

Dienos horoskopas Dienos horoskopas Dienos horoskopas Dienos horoskopas

"EuroPlius" tęsia straipsnių ciklą apie kiekvieną kinų zodiako ženklą. Šį kartą plačiau apie gimusius Gaidžio metais (1933, 1945, 1957, 1969, 1981, 1993, 2005, 2017 metai)

Dešimtasis zodiako ženklas „czi“.
Gimimo laikas: tarp 17 ir 19 valandos.
Spalva: Violetinė.
Metų laikas: Ruduo, mėnuo: Rugsėjis.
Labiausiai atitinkantis Vakarų horoskopo ženklas: Mergelė.
Elementas: Metalas.
Geros savybės: ištikimybė, rūpestingumas, teisingumas, atvirumas.
Neigiamos savybės: staigus susierzinimas, agresija, netaktiškumas.
Tinkama profesija: teisės, policijos, verslo, žurnalistikos, aktorystės ir muzikos sritys.
Tinkamas partneris: Jautis, Gyvatė.
Netinkamas partneris: Kiškis (Katinas).

Išdidžiai iškėlęs galvą, smalsus, ištroškęs žinių, Gaidys žvelgia į tolį. Jis labai vertina savo protą, gal net labiau už spalvingąsias plunksnas. Reikėtų būti atsargesniam ir nesumenkinti Gaidžio pranašumų, nes jis greitai susierzina ir lengvai įsižeidžia, o tada tik ir saugokis tvirtų pentinų.

Gaidys – tai kovos, jaunystės, vilties, tyrumo simbolis. Tai išdidus, kovai pasiruošęs paukštis tiesia skiautere ir puikiu apdaru. Jame slypi nesuskaičiuojami talentai – ir tą žino kiekvienas, nes Gaidys nesidrovėdamas visiems apsiskelbia. Tai aštrialiežuvis, nurodo kitiems jų vietas, žinoma, toliau už savo nugaros. O jei kas išdrįsta suabejoti šio ženklo pirmumo teise, tuoj pat pajunta jo aštrų snapą ir nagus. Gaidys nėra diplomatas. Tai pasipūtėlis, pasiruošęs sukelti kitų nepasitenkinimą ir galintis bet ką įžeisti. Kai tampa akivaizdu, kad Gaidys neteisus, jis atgailaus, mušis į krūtinę, kad padarytų įspūdį, o vėliau ir vėl kartos tas pačias klaidas. Su juo bendrauti tikrai nėra paprasta. Tačiau iš kitos pusės, Gaidys be galo patikimas. Pasiruošęs pagelbėti piniginiuose reikaluose. Beveik visuomet jis puikiai susigaudo finansuose.

Gaidžiu ir viščiuku paprastai liaudyje vadinami žmonės, staiga įsikarščiuojantys, mėgstantys ginčytis ir net pulti dėl smulkmenų. Gaidys – taip pat saulės simbolis, pasveikinantis ją betekančią. Jį galima pamatyt ant daugybės Kinijos namų stogų.

Šio ženklo žmonės kuklūs, tačiau kartais būna agresyvūs, nori save apginti. Jie visada kalba tai, ką galvoja, be užuominų. Tačiau tokį atvirumą kiti gali palaikyti egoizmu. Šio ženklo žmonės nekreipia dėmesio į kitų jausmus, nemano, kad ko nors reikia gailėtis. Mano, kad kiekvienas turi pats už save kovoti. Jie konservatyvūs.

Kadangi yra kuklūs, dažniausiai savo išskirtinumą demonstruoja ne veiksmais ir žodžiais, o drabužiais (gaidžių plunksnos juk puošnios). Galvoja, kad visuomet yra teisūs ir žino, kaip spręsti problemas. Niekuo nepasitiki, tik savimi. Tačiau patys retai dalina kitiems patarimus. Mėgsta svajoti, įgyvendinti fantastiškas ir absurdiškas idėjas. Tačiau mėgsta svajoti jaukiuose namuose. Neprotingai drąsūs – galėtų rizikuoti netgi savo gyvenimu, tuo pačiu metu plačiai besišypsodami. Neretai mėgsta pasigirti tokiais dalykai, kurių net negalėtų įgyvendinti. Su juo maloniau būti tarp žmonių, nei intymioje aplinkoje.

Neretai yra tingūs, tačiau, jei ko nors labai siekia, būna labai darbštūs. Visada siekia padaryti daugiau, nei įmanoma. Tik dideliu darbu gali išlaikyti save ir savo šeimą.

Vietnamiečiai sako, kad gaidys suras kirminą net, jei reikės giliai kasti kojomis ir snapu. Tai rodo šio ženklo žmonių tvirtą siekimą.

Tačiau, jei šie žmonės atsiduoda savo svajonėms ir tinguliui, jie gali tapti žaviais valkataujančiais filosofais. Neretai juos sužavi rizika, dėl kurios gali daug ką prarasti. Nemoka būti ekonomiški.

Gaidžio ženklo vyras mėgsta moterišką kompaniją, kurioje gali sužibėti. Tačiau tai tik dėmesio troškimas. Šio ženklo vyras įsimyli stipriai tik vieną kartą gyvenime. Kartais jam gali tekti daug pakovoti dėl savo meilės, o vėliau ją išlaikyti, pririšti.

Gaidžio ženklo moteris mėgsta kitų moterų draugiją ir darbą, kuriame reikia bendrauti su moterimis. Šios moterys pasitiki savimi ir yra žavios. Gali vedžioti už nosies daugybę vyrų. Joms nereikia baimintis dėl bėgančio laiko – jos visada sugebės rasti vyrą, kuris bus ir talentingas, ir sugebantis išmaitinti šeimą. Šeimyniniame gyvenime jos vadovaujasi protu ir humoru. Yra draugiškos, aktyvios.

Elementai

1909.01.22 iki 1910.02.09 – Žemė
1921.02.08 iki 1922.01.27 – Metalas
1933.01.26 iki 1934.02.13 – Vanduo
1945.02.13 iki 1946.02.01 – Medis
1957.01.31 iki 1958.02.17 – Ugnis
1969.02.17 iki 1970.02.05 – Žemė
1981.02.05 iki 1982.01.24 – Metalas
1993.01.23 iki 1994.02.09 – Vanduo
2005.02.09 iki 2006.01.28 – Medis
2017.01.28 iki 2018.02.15 – Ugnis

Medžio Gaidys
Tai ypatingai sąžiningas ir garbingas žmogus taip pat ir daug tvarkingesnis už kitus Gaidžius. Deja, jis tą tvarką dažniau pastebi svetimų reikaluose, negu savo, todėl šeimoje ar draugų rate visada kyla pyktis ir nepasitenkinimas. Tačiau dažnai jo reikalavimai yra teisėti ir priverčia kitus pasiekti nemažų laimėjimų, tad dažnai jam atleidžiamas toks tvarkos darymas, šis Gaidys gali būti širdingas šeimos narys, o kartu ir kitų mėgiamas kolega ar viršininkas.

Ugnies Gaidys
Tai visomis jėgomis siekiantis tikslo, besąlygiškai galvojantis apie savo planus, dažnai prasimušantis ir iškovojantis aukštesnę vietą žmogus. Bet kartu jam trūksta šiek tiek lankstumo, užtat užsispyrimo – per akis. Dažnai įsiveliantis į ginčus Ugnies Gaidys neieško dalykinio reikalo sprendimo, bet, pakeldamas didelį triukšmą, į šviesą iškelia savo priešininkų tariamas klaidas. Tačiau kiekvienas, pažįstantis šį Gaidį, vis dėlto turi pripažinti, jog ir jis pats stengiasi dirbti ypatingai preciziškai bei profesionaliai. Net ir jo namai atrodo kaip nepriekaištingai sutvarkytas biuras, kur viskas iki smulkmenų apgalvota, kur kiekvienas daiktas turi savo vietą.
Medžio Gaidys

Žemės Gaidys
Šitas Gaidys ypatingai sąžiningas, turi gilų atsakomybės jausmą. Greičiausiai jis rašo dienoraštį, kad nuolat kontroliuotų savo darbus. Šis ženklas pasižymi tuo, jog nori viską iki pagrindų ištyrinėti, net savo elgesį, visuomet apčiuopti reikalo esmę. Lengvai gali atsisakyti malonumų bei patogumų, jam svarbu tik gyvenimo rimtis. Griežtomis nuostatomis dažnai bereikalingai apsunkina gyvenimą savo vaikams, kolegoms ar pavaldiniams. Iš vienos pusės Gaidys turi geras perspektyvas labai praturtėti materialiai, tačiau ilgainiui vis labiau skurs jo dvasia.

Metalo Gaidys
Kas liečia griežtumą, jis labai panašus Žemės Gaidį. Tai smalsus Zodiako ženklas, bet daugiau siekiantis ne materialinių turtų, o garbės ir pripažinimo. Jis yra protingas, apdovanotas puikia iškalba bei garsiu balsu. Gaidžio egoizmas beveik visuomet žengia kartu su socialinio statuso poreikiu. Jo širdžiai mieliausia būtų įgyti socialinio reformatoriaus ar geradario vardą.

Vandens Gaidys
Tai taipogi viskuo besidomintis, įvairiapusiškas žmogus, pasikliaujantis savo protu. Jam ypatingos svarbos turi detalės ir smulkmenos, todėl neretai tarp jų pasimeta, prarasdamas visumos pojūtį. Šį Gaidį labai traukia gamtos mokslai, o čia jo praktiškas protas turi galimybę pasireikšti. Jame nepasireiškia Gaidžiui būdinga išdidi, kovinga dvasia, todėl su šiuo ženklu galima ramiai, dalykiškai padiskutuoti.

 

Horoskopai.lt