Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaHoroskopai

Kinų horoskopas: Ožka

05/02/2014

Taip pat skaitykite

Dienos horoskopas Dienos horoskopas Dienos horoskopas Dienos horoskopas

"EuroPlius" tęsia straipsnių ciklą apie kiekvieną kinų zodiako ženklą. Šį kartą plačiau apie gimusius Ožkos metais (1931, 1943, 1955, 1967, 1979, 1991, 2003, 2015 metai)

Aštuntasis zodiako ženklas „jan“.
Gimimo laikas: tarp 13 ir 15 valandos.
Spalva: Šviesiai žalia.
Metų laikas: Vasara, mėnuo: Liepa.
Labiausiai atitinkantis Vakarų horoskopo ženklas: Vėžys.
Elementas: Žemė.
Geros savybės: laki fantazija, draugiškumas, taikingumas, artistiškumas.
Neigiamos savybės: nestabilumas, nuolat besikeičianti nuotaika, kapriziškumas, pesimizmas, nepasitikėjimas savimi.
Tinkama profesija: slaugės, gydytojo, kunigo, socialinio darbuotojo, aktoriaus ir menininko – bet kuri profesija, kur jie gali atskleisti savo kūrybiškumą ir gailestingumą.
Tinkamas partneris: Kiškis (Katinas), Kiaulė.
Netinkamas partneris: Jautis.

Ožka nėra kvaila, nors kartais taip atrodo. Ji galvoja apie naudą sau ir vikriai sukiojasi visuomenėje. Praktiškai nepamesdama realybės jausmo ir nesileisdama į nuotykius, tvarko savo reikalus. Ožka blaiviai įvertina savo padėtį ir atkakliai, su užsispyrimu eina kartą nužymėtu, kaip jai atrodo, teisingu keliu į sėkmę.

Ožka – bandos gyvulys, viena ji jaučiasi prastai. Žmonių jai nereikia kaip stebėtojų. Ožka įsitikinusi, jog niekas negali gyventi pats vienas, visiems reikia kitų žmonių pagalbos. Čia pat parodo gerą pavyzdį – padeda tiems, kuriems reikia pagalbos. Tuo ji tarsi atsidėkoja likimui, Ožka labai prisirišusi prie savo šeimos ir draugų. Kaip ir Kiškis, Ožka laikoma laimės mylima būtybe, ir kiekviena kinų šeima džiaugiasi vaiku, gimusiu Ožkos metais, su šeima ji ilgai būna glaudžiai susijusi, nes nuo jos nenoriai atsiskiria, ilgą laiką palaiko tamprius ryšius. Žinoma, Ožka turi ir trūkumų: jai sunkiai sekasi atsikratyti šeimoje susiformavusios nuomonės. Jei nori iškilti, Ožka ieško išsisukinėjimų bei aplinkinių kelių, todėl ne kiekvienas turi su ja kantrybės. Ožka pirmiausia pasiruošusi padėti dažniausiai savo draugams bei giminėms, iš kurių tyliai laukia to paties. Ekstremaliais atvejais tai gali pavirsti nemaloniai nuteikiančiu artimų žmonių, saviškių protegavimu. Ožka – užsispyrimo, kaprizingumo simbolis. Neveltui sakoma – užsispyrus kaip ožka.

Šio simbolio žmonės elegantiški, artistiški, mėgstantys gamtą. Tačiau jie neretai pesimistai, neramūs ir įkyrūs. Jie nuolat nepatenkinti savo likimu, savo kaprizais gali išvesti kitus iš kantrybės.

Nedisciplinuoti, neturintys laiko pojūčio. Nemoka būti savarankiški, greitai prisiriša, prisitaiko prie aplinkos, kai tik pasijaučia saugūs. Mėgsta pasiskųsti, kad juos paguostų, užtartų, padėtų ar net nurodytų kelią, kuriuo reikia eiti. Patys sunkiai priima sprendimą, dažniausiai pasitiki kitų patarimais. Dažnai religingi, tikintys prietarais, horoskopais, neįtikimais dalykais.

Tai nuoširdūs žmonės, neretai mėgstantys pasiaukoti, paremti blogiau gyvenančius. Tačiau neretai pasidalina net ir tuo turtu, kuris jiems nepriklauso, neturi atsakomybės jausmo. Dažniausiai jiems atrodo, kad kaltas likimas ir kiti žmonės, tik ne jie patys.

Patys nėra iniciatyvūs, kol kas nors neparagina ar net neįsako. Tik tokiu atveju gali ką nors daugiau pasiekti. Tačiau niekada nėra lyderiai, bet jiems to ir nereikia. Net jei kam nors vadovauja, elgiasi su pavaldiniais kaip su draugais. Jiems netinka pardavėjo profesija ar bet kuri kita, reikalaujanti sakyti kalbas. Jie arba kalba pernelyg greitai, arba pernelyg lėtai, sunkiai surezgia sakinį.

Šie žmonės nori gyventi ramiai, turėti šeimą, kuri atneštų jiems laimę, arba bent vertingą draugą, kuris palaikytų ir moraliai, ir finansiškai. Šio ženklo žmonės dažnai susiduria su meilės nesėkmėmis. Jų jausmų gyvenimas audringas.

Elementai

1907.02.13 iki 1908.02.01 – Ugnis
1919.02.01 iki 1920.02.19 – Žemė
1931.02.17 iki 1932.02.05 – Metalas
1943.02.05 iki 1944.01.24 – Vanduo
1955.01.24 iki 1956.02.11 – Medis
1967.02.09 iki 1968.01.29 – Ugnis
1979.01.28 iki 1980.02.15 – Žemė
1991.02.15 iki 1992.02.03 – Metalas
2003.02.01 iki 2004.01.21 – Vanduo
2015.02.19 iki 2016.02.07 – Medis

Medžio Ožka
Ši Ožka verta meilės, tačiau ir ypatingai patikli – ji lengvai tampa auka, išnaudojamas jos pasiruošimas visiems padėti.
Tačiau jos ženklą lydinti sėkmė dažniausiai apsaugo nuo didesnių nuostolių. Jei Ožka vėl paaukoja būriui bedalių savo paskutinį graši, likimas jai atsiunčia netikėtas pajamas. Taigi tik retai ši Ožka praranda optimizmą.

Ugnies Ožka
Ugnies Ožka nesiduos lengvai išnaudojama, ji daug drąsesnė, negu kitos. Likimo siunčiamas malones ji išnaudoja pati, mielai sau leidžia kažką gero, bet nesirūpina kitais. Aktyvumas tarnyboje nėra pats didžiausias, o norai, priešingai, nemaži, todėl dažnai jaučiasi gyvenimo nuskriausta ir slepiasi svajonių pasaulyje.

Žemės Ožka
Ir ši Ožka mėgsta pasidžiaugti pasiturinčiu gyvenimu. Jos praktiškas protas apsaugo nuo oro pilių bei nerealių lūkesčių. Tai – rimtas ir patikimas darbuotojas, beveik visuomet pasiekiantis savo užsibrėžtą tikslą. Žemės Ožkai būdingas stiprus prabangos troškimas. Tačiau tai, ką turi, Ožka dosniai pasidalija su ne tokiais laimės išlepintais žmonėmis.

Metalo Ožka
Ypatingai išsivystę meniniai talentai. Kadangi šita Ožka myli namus, visų pirma ji skirs daug laiko tam, kad jaukiai, su ypatinga elegancija įrengtų savo butą. Jai patiktų ištisus metus rūpintis ir gražinti namus. Blogiausia, kas Ožkai gali nutikti – tai praradimas įprastinės aplinkos, kuria ji taip be galo rūpinosi. Silpna vieta yra ateities pasikeitimų ir nesaugumo baimė.

Vandens Ožka
Tai nedaug pasitikėjimo savimi turintis, neypatingai dideliu protu apdovanotas žmogus, mielai prisišliejantis prie kitų. Jį traukia stiprios asmenybės. Pasipriešinimo Ožka nemėgsta, verčiau prisitaiko arba iš viso vengia tokių situacijų. Viduje ji dažnai dėl to kenčia ir tuomet galvoja, jog būdama aukos vaidmenyje, ji patiks kitiems. Ir ši Ožka nuolat pasiruošusi mielai padėti visiems, kuriems reikia pagalbos.

Horoskopai.lt

Iliustracija: jadesmagic.blogspot.com