Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaHoroskopai

Dienos horoskopas

07/12/2013

Taip pat skaitykite

Dienos horoskopas Dienos horoskopas Dienos horoskopas Dienos horoskopas

Avinas
Dvilypis metas, kai negalima būti kategoriškiems, griežtiems ir piktiems. Seksis tiktai tiems, kurie plauks pasroviui. Negeras laikas svarbiam pokalbiui su žmogumi, kurį mylite, – nieko nereikalaukite, tiesiog džiaukitės meile. 

Tauras
Neblogas laikas taikytis su vyresniais už jus, spręsti subtilias jūsų veiklos problemas. Būkite kantresni, jei teks išgirsti artimųjų skundus, – atidumas, jautrumas jų išgyvenimams padės atkurti pasitikėjimą jumis.

Dvyniai
Draugai paguos, tačiau mylimas asmuo vargu ar pradžiugins – tai ne pačių maloniausių staigmenų diena. Nesugalvokite rizikuoti pinigais.

Vėžys
Šiandien privalu įveikti baimę. Tai ne pats geriausias laikas – gali kai kas nepavykti darbe (jei šiandie reikia dirbti), tad geriau neplanuoti nieko atsakingo. Tinkamas laikas tvarkyti konfidencialius reikalus.

Liūtas
Tinka tvarkyti skubius reikalus ir tuos, kuriuos lemia asmenybės įtaka. Siekite likti taikūs ir kantrūs bendraudami su sutuoktiniu.

Mergelė
Vargu ar pavyks išspręsti finansinį klausimą (nebent sulauktumėte labdaros): šios dienos pasiūlymai nenaudingi. Tiesa, tinka aiškintis keblumus dėl paveldėjimo. Jei bręsta konfliktas su antrąja puse, verta spręsti bendravimo problemas.

Svarstyklės
Jei teks tvarkyti svarbius dalykinius reikalus, būkite atidūs žadėdami, kad nepervertintumėte savo galimybių, neprisiimtumėte finansiškai nenaudingų įsipareigojimų.

Skorpionas
Nesiimkite spręsti profesinių problemų – šiuo metu svarbiau pasigilinti į tai, kas vyksta jūsų namuose, kad vėliau (gal rytoj ar poryt) netektų gailėtis, jog laiku neradote šilto žodžio vaikui, nepaguodėte sutuoktinio, neįvertinote savo artimųjų rūpinimosi jumis.

Šaulys
Atsipalaiduokite ir darykite tik tai, ko norisi: jei vadovausitės intuicija, šios dienos reikalus sutvarkysite lengviau ir paprasčiau. Jei jaučiate nerimą dėl savo vaikų ar mylimo žmogaus, derėtų su jais atvirai pasišnekėti – šiandien svarbu išsklaidyti abejones.

Ožiaragis
Turite būti ganėtinai atidūs, jei dirbsite tikslumo reikalaujančius darbus, ką nors pasirašinėsite ar mokėsite pinigus. Gera diena kūrybinių profesijų atstovams.

Vandenis
Nepraleiskite progos greitai ir naudingai sutvarkyti reikalus per trečią asmenį. Gali netikėtai išsispręsti klausimas, dėl kurio buvote praradę viltį. Nepraleiskite progos pradžiuginti dovanėle sutuoktinį.

Žuvys
Tai naudingų pokyčių diena, tiesa, jei įsiklausysite į vidaus balsą. Mokėkite nugalėti save, ko nors atsisakyti, pasiaukoti ir pavyks rasti kompromisą. Nuojautos, sapnai pildysis.

 

Vytautus.com