Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaHoroskopai

Dienos horoskopas

09/12/2013

Taip pat skaitykite

Dienos horoskopas Dienos horoskopas Dienos horoskopas Dienos horoskopas

Avinas
Pasikliaukite savo praktika, vidine nuojauta, tuomet rasite gerą išeitį. Patartina netvarkyti juridinių reikalų, taip pat tų, kurie susiję su dideliu turtu. Būkite tolerantiškesni tėvų ir visuomenės nuomonei. 

Tauras
Tinka užsiimti profesinėmis problemomis, ypač jei jos susijusios su kolektyvu. Tik venkite nesusipratimų su vadovu. Jei tikitės deramo artimųjų supratimo, patys būkite jiems atidesni, meilesni.

Dvyniai
Neplanuotos kliūtys, netikėtos problemos. Tačiau jūs rasite žmonių, galinčių pagelbėti, patarpininkauti. Galite nukentėti per neatsakingus patarėjus, kvailus draugus.

Vėžys
Vargu ar pavyks atsiriboti nuo pasaulio, nors sieksite ramybės, vienatvės. Mažiau dėmesio kreipkite į provokacijas – vargu ar jūsų reakcija bus adekvati. Beje, nesistenkite kitiems įtikti – kad ir kaip gerai viską atliksite, atsiras nepatenkintų.

Liūtas
Puiki diena: daug energijos, ryžto. Apie jus bursis žmonės, turintys panašių minčių, siekiantys tų pačių dalykų – tapsite jų lyderiu. Rizikuokite, jei jus remia kolektyvas, šeima.

Mergelė
Nekurkite finansinių planų, nesiskolinkite, neįsipareigokite materialiai, nesivelkite į avantiūras dėl pinigų ar mylimo žmogaus (galbūt vaiko) kaprizų. Blogas laikas pasirašyti svarbius finansinius dokumentus.

Svarstyklės
Neskubėkite daryti išvadų, garsiai skelbti savo nuomonės – jūsų laukia netikėtumai, naujienos. Stebėkite aplinkinių reakciją, venkite ginčų, didelių išlaidų. Nebūkite patiklūs: lengvabūdiški ar pernelyg savimi pasitikintys asmenys jus gali suklaidinti.

Skorpionas
Ne itin maloni diena. Nesiimkite svarbių darbų, dėl įvairių priežasčių jūsų planai gali suirti. Mažiau pasikliaukite draugais, partneriais. Daugiau dėmesio skirkite namų reikalams, šeimai.

Šaulys
Keliate simpatijas, skatinate pasitikėjimą – tai padės įgyti sąjungininkų darbe ar, kitiems padedant, išspręsti asmeninę, gal šeimos problemą. Tiesa, nereikėtų laukti ugningo mylimo žmogaus asistavimo: tai santūrumo metas.

Ožiaragis
Viską darykite atidžiai, nepervertinkite savo galimybių. Įsiklausykite į bendradarbių, vaikų nuomonę. Likite atidesni skaičiuodami, rašydami, vairuodami automobilį.

Vandenis
Veiklos aplinkybes, šeimos santykius būsite linkę dramatizuoti, vis dėlto kraštutinumų reikėtų vengti – nesiruoškite labai blogiems dalykams, tačiau sėkmės kol kas laukti irgi tuščia. Korektiškiau bendraukite su kolegomis, klientais, pavaldiniais.

Žuvys
Aiškumo, geros nuotaikos stigs, jūsų sprendimai gali tapti trumparegiški, ypač mylimo žmogaus atžvilgiu. Aplinkybės gali įtraukti į svetimas problemas.

Vytautus.com