Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaHoroskopai

Dienos horoskopas

05/02/2014

Taip pat skaitykite

Dienos horoskopas Dienos horoskopas Dienos horoskopas Dienos horoskopas

Avinas
Nedarykite nieko, ko nesinori, nesiduokite įkalbinėjami, šantažuojami, o jūsų nervų tvirtumą ir kantrybę gali išmėginti ir šeima, ir vaikai, ir mylimas žmogus. 

Tauras
Galimi nedideli nesklandumai, dėl kurių nereikėtų jaudintis. Tiesa, šiandien nedera niekur skubėti, priimti sprendimų automatiškai. Paisykite savo sveikatos.

Dvyniai
Nors nesunkiai surasite kompromisą, neskubėkite siūlyti savo paslaugų ir partnerystės. Būkite atidesni sutuoktinio svajonėms ir planams.

Vėžys
Jei nekaip jaučiatės, geriau patinginiauti nei skubinti įvykius, tad jei norisi ką nors atidėti – atidėkite. Negeras laikas įsipareigoti dėl finansinių dalykų. 

Liūtas
Suprasite svarbius dalykus ir rasite atsakymus į klausimus, kurie seniai kankino. Idėjos, kurios šaus į galvą, bus naudingos, tiesa, neskubėkite jomis pasinaudoti – reikia sulaukti tinkamesnio laiko.

Mergelė
Imkitės tik išties svarbių reikalų, atsisakykite to, kas nereikalinga veikloje ir gyvenime, – viskam neužteks nei laiko, nei jėgų. Labiau pasirūpinkite savo sveikata.

Svarstyklės
Patys sėkmingai rasite puikią išeitį, tenkinančią visus. Tiesa, dalykinei sėkmei bus svarbu užsitikrinti gerus santykius su vadovybe. 

Skorpionas
Neturi labai sektis, tad bet ką galite drąsiai atidėti. Bus svarbu neskolinti pinigų ir atsiriboti nuo nemalonių žmonių.

Šaulys
Nesistenkite labai reikštis – šiandien viskas priklausys nuo jūsų įdirbio. Ir jei jis pakankamas – diena bus puiki.

Ožiaragis
Elkitės atidžiau, labiau taupykite pinigus, saugokite darbo vietą. Gerinkite santykius su vadovybe ir šeimos nariais.

Vandenis
Neskubėkite pasinaudoti siūloma pagalba – venkite patekti į kieno nors priklausomybę. Gerai svarbesnius susitikimus atidėti vakarui ar rytdienai. 

Žuvys
Netinkamas metas dalykinei veiklai, bet geras gilintis į asmenines ir šeimos problemas. Įvertinkite savo bendravimo ratą – gal verta jį sumažinti? Prasminga vakare pasitarti su senais šeimos draugais dėl dalykų, kurie dabar jums svarbūs.

Vytautus.com