Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaHoroskopai

Dienos horoskopas

07/02/2014

Taip pat skaitykite

Dienos horoskopas Dienos horoskopas Dienos horoskopas Dienos horoskopas

Avinas
Ieškokite senų klaidų, būkite atidūs kritikai. Taikykitės su tais, su kuriais susipykote darbo reikalais – ar tai būtų kolega, ar klientas, ar vadovas. Svarbu nepersidirbti, dažniau ilsėtis.

Tauras
Daug ką lems partneriški, draugiški santykiai – tad mokėkite girdėti ir pritarti. Nerizikuokite tvarkydami piniginius, turto reikalus, beje, per šiuos reikalus gali tekti sužinoti, kas tikrieji jūsų draugai.

Dvyniai
Aplinkybes būsite linkę dramatizuoti. Tad venkite ginčų ir neatsisakykite pasiūlymų (atidėkite sprendimo priėmimą). Susitikite su draugu, išsikalbėkite. Atsargiau vairuokite.

Vėžys
Įžvelgiate giliąsias įvykių priežastis ir galite teisingai numatyti ilgalaikes dabartinių sprendimų pasekmes. Ir nepamirškite, kad jums svarbus reikalas gali nukentėti dėl per didelių ambicijų.

Liūtas
Nieko nedarykite įniršę ar kerštaudami, tuomet galite padaryti rimtų klaidų. Galite pervertinti savo realias galimybes. O šiandien bus svarbu nereaguoti į provokacijas, viską spręsti geruoju, taikiai.

Mergelė
Jei sugebėsite pažvelgti į situaciją priešininko akimis, pasiseks sėkmingai išspręsti seną problemą ir pakreipti įvykius jums reikiama linkme. Galima netikėta seno draugo pagalba. Tačiau nepamirškite, kad neapgalvotu žodžiu, nepasitikėjimu galite ir sugadinti gerus santykius.

Svarstyklės
Spręskite savo problemas, niekam neleisdami į jas kištis ir nedaugindami jų svetimomis. Vertėtų pasisaugoti konkurentų pavydo, keršto.

Skorpionas
Gali tekti pakovoti už save, iš naujo įrodyti savo privalumus. Vis dėlto tikslas negali pateisinti priemonių. Jei taip elgsitės, įgysite rimtų priešininkų.

Šaulys
Jūsų nuomonė gali pasikeisti sužinojus naujas aplinkybes. Tad labiau gilinkitės į reikalo esmę, išstudijuokite visas subtilybes. Būkite apdairesni skolindami, investuodami pinigus – vargu ar jie greitai sugrįš.

Ožiaragis
Nebus lengva bendrauti su tais, kurių nemėgstate – galite neiškentę visą teisybę į akis išrėžti, nors giliai viduje labai norėsite būsi santūrūs ir diplomatiški.

Vandenis
Neskubėkite, mažiau jaudinkitės – tik ramybė padės įveikti vis atsirandančias problemas. Daugiau dėmesio skirkite šeimai. Tesėkite pažadus, atlikite seniai suplanuotus darbus. Tinkamas metas labdarai.

Žuvys
Neblogas metas, tačiau avantiūros ir kitokie rizikingi veiksmai turi būti apgalvoti. Nebūkite kategoriški savo vaikų atžvilgiu. Būkite atlaidesni mylimam žmogui – tai sustiprins abipusį supratimą.