Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaHoroskopai

Dienos horoskopas

03/06/2013

Taip pat skaitykite

Dienos horoskopas Dienos horoskopas Dienos horoskopas Vaikų elgesys mokykloje pagal Zodiako ženklą

Avinas
Pasyvus metas. Vienatvėje mintys taps aiškesnės – galbūt suvoksite svarbų dalyką savo gyvenime. Tai sunki diena – jei įmanoma, pasistenkite atsiriboti nuo tuščių rūpesčių ar svarbių reikalų.

Tauras
Pirmoje vietoje turėtų būti artimųjų interesai. Pamąstykite, ar iš tiesų rūpinatės savo šeima, ar tai tiktai deklaracija?

Dvyniai
Dažniau nusileiskite sutuoktiniui – jūsų nepasitenkinimas perdėtas. Šiuo metu esate kritiški, nepakantūs – gal verta pailsėti? Itin apdairiai tvarkykite finansinius reikalus.

Vėžys
Mažiau žadėkite, mažiau su aplinkiniais dalykitės savo mintimis, jei norite išvengti ginčų, nusivylimų. Nedirbkite pavojingų, atsakingų darbų – vėliau teks perdaryti. Geriau nepasirašinėti svarbių dokumentų.

Liūtas
Sunkoka diena, ypač nemalonus vakaras. Vertėtų atidėti svarbius reikalus (ypač finansinius). Mažiau save kritikuokite, verčiau raskite progų pagirti. Nelaukite pagalbos, supratimo iš šalies.

Mergelė
Gana palankus laikas asmeninei kūrybai, kitokiai individualiai veiklai. Daugiau dėmesio skirkite vaikams. Nepalanki diena meilės pasimatymams.

Svarstyklės
Atsiribokite nuo nereikalingų darbų. Stenkitės nepervargti ir nesinervinti dėl smulkmenų. Didesnė klaidų, netikslumų dirbant, nesusipratimų su kolegomis tikimybė.

Skorpionas
Nepraraskite objektyvumo ir saiko. Tai pagelbės ne tik jums, bet ir aplinkiniams. Gali tekti kitus sutaikyti, paguosti, atjausti.

Šaulys
Dar viena nepalanki diena, po kurios kitos nebebus tokios niūrios. Saugokite sveikatą ir pinigus.

Ožiaragis
Kritinis metas, kai paaiškėja, kas išduoda, kuo negalima tikėti. Vis dėlto neskubėkite skelbti karo. Būsite linkę perdėti – audra vandens stiklinėje. Venkite žmonių, mėginančių pakeisti jūsų nuomonę, įsitikinimus.

Vandenis
Venkite didelės atsakomybės ir dalykinių konfliktų. Pasistenkite prisiderinti prie vadovo reikalavimų. Į gautus dalykinius pasiūlymus neskubėkite atsakyti.

Žuvys
Gali kilti noras į viską numoti ranka. Bet jums reikia tik kai ką pakeisti, atsisakyti, ir palengva reikalai pajudės reikalinga linkme. Aiškinkitės nuostolių versle priežastis ar vagystę.

 
Parengta pagal http://www.horoskopai.lt