Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaHoroskopai

Dienos horoskopas

24/12/2013

Taip pat skaitykite

Dienos horoskopas Dienos horoskopas Kinų horoskopas: Drakonas Dienos horoskopas

Avinas
Tikriausiai ši diena jus išvargins maloniais ir nemaloniais kontaktais. Galimi nelaukti svečiai arba teks tvarkyti susikomplikavusius reikalus. Bus nesmagių nutikimų, jei veršitės į viešumą, nuotykius. Atsargiau vertinkite gandus.

Tauras
Galite susipykti su artimu žmogumi, patirti širdgėlą, nusivylimą, pavydo graužatį. Neskubėkite daryti išvadų iš menko epizodo. Juk dažnai ne iš karto objektyviai įvertinama situacija. Jūsų požiūris gali greitai pasikeisti.

Dvyniai
Tikriausiai kankinamai ilgėsitės mylimo žmogaus arba nerimausite dėl vaikų. Nors būsite seksualūs, energingi, vis dėlto nelengvai pasieksite savo tikslą meilėje. Neiššvaistykite per daug pinigų, norėdami padaryti įspūdį.

Vėžys
Galvosite apie ūkinius reikalus, naminius gyvūnus, savo sveikatą ir išvaizdą. Norėsis keisti gyvenimo būdą, mitybą, darbą. Nesikamuokite, jei liks nepadarytų darbų arba ne viskas pavyks tobulai. Aplinkiniai jus supras.

Liūtas
Šiandien kažkam labai knietės sugadinti jums nuotaiką, išvesti iš kantrybės. O galbūt jūs varginsite aplinkinius savo intensyviu dėmesiu ir reikalausite iš jų neįmanomų dalykų. Kita vertus, galimas aistringas nuotykis.

Mergelė
Tikriausiai ši diena nebus maloni. Problemų bus daugiau nei jėgų ir noro su jomis grumtis. Tikėtini slapti psichologiniai išgyvenimai. Pavojingos būtų lengvabūdiškos avantiūros finansine prasme.

Svarstyklės
Jei leis sveikata, šiandien pravartu ištrūkti iš namų, pamiršti buitinius rūpesčius ir pasisemti naujų įspūdžių. Tikriausiai ši diena leis patirti romantiškų akimirkų arba praplėsti akiratį. Nevaidinkite "erelių" už vairo.

Skorpionas
Santykius sugadinti šiandien bus lengviau, nei juos pataisyti. Venkite klastingų, neteisingų veiksmų ir sprendimų. Būkite tolerantiški. Turbūt pavyks neblogai padirbėti, jei imsitės suplanuotų darbų.

Šaulys
Diena bus nebloga, jei neturite didelių norų. Seksis tvarkyti visuomeninius reikalus, užsiimti hobiu, bendrauti su draugais. Kai kuriuos nesklandumus išspręsti padės pažįstama moteris. Tačiau sunku bus susikalbėti su vaikais.

Ožiaragis
Trūks noro bendrauti su aplinkiniais, linksmintis. Norėsis ramybės, slaptumo. Verčiau nesiimkite tokios veiklos, kuriai prieštarauja jūsų sąžinė ar sveikatos būklė. Jokiu būdu šiandien nesėskite už vairo išgėrę.

Vandenis
Gyvenimas gali pateikti išbandymą. Stenkitės tvarkingai atlikti įprastus darbus ir nenuleisti rankų, jei kažkas pakryps nenumatyta linkme. Pasisaugokite aferistų, reketuotojų. Beje, jūs ir pats būsite gana godūs. Ką gi, lazda turi du galus.

Žuvys
Nesivadovaukite emocijomis ir iliuzijomis, tvarkydami turtinius, komercinius reikalus. Pasisaugokite vagių ir apgaulingų "pažadukų". Jei skolinsite pinigus, paprašykite materialaus užstato. Gerai seksis buitiniai darbai, namų ruoša.

Vyatutus.com