Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaHoroskopai

Dienos horoskopas

04/02/2014

Taip pat skaitykite

Dienos horoskopas Dienos horoskopas Kinų horoskopas: Arklys Dienos horoskopas

Avinas
Diena pasižymės romantišku polėkiu, azartinėmis nuotaikomis ir kūrybiniu įkvėpimu. Kažkuo nepaprastai žavėsite aplinkinius. Branginkite esamus meilės santykius, bet tuo pačiu nepamirškite pareigų kitiems žmonėms.

Tauras
Ramybės neduos daugybė neatliktų darbų. Turbūt domėsitės techninėmis ir ūkinėmis prekėmis, sveikatos klausimais. Galite imtis reikalų, susijusių su rizika persitempti.

Dvyniai
Aktyvi, kūrybinga diena. Sulauksite deramo dėmesio, įvertinimo net iš tų, kurie žiūri į jus kaip į varžovus. Vakare išbandymą patirs svarbus ryšys. Atsargiai elkitės su technika, korektiškai bendraukite.

Vėžys
Rimtesnius darbus atlikite iš ryto. Neatidėliokite reikalų, susijusių su paskolomis, bendrais ir svetimais pinigais. Elkitės apdairiai ir sąžiningai. Popiet būsite linkę elgtis kažkaip neadekvačiai. Gresia nuostolis.

Liūtas
Tikriausiai rūpės su mokslu, kelionėmis susiję klausimai. Galbūt kur nors vyksite, eisite į renginį arba visa tai planuosite artimai ateičiai. Vakaras gali sujaukti gerus planus, ypač jei pavartosite svaigalų. Saugokitės apsinuodijimo.

Mergelė
Aplinkybės klostysis palankiai, atrodys, jog nėra kliūčių pasireikšti, bet bus daug vidinės įtampos ir tai gali sukelti problemų. Venkite viską griežtai skirstyti į juodą ir baltą, būkite tolerantiškesni ir lankstesni.

Svarstyklės
Reikalai klostysis prieštaringai, tačiau nėra to blogo, kuris neišeitų į gera - valia jums padės laimėti. Galbūt gausite pasiūlymą įsitraukti į visuomeninę, klubinę veiklą. Galima rizikuoti, imtis šiokių tokių naujovių, tik reiktų atsargiai.

Skorpionas
Nesugebėsite objektyviai vertinti savęs ir aplinkos. Jei jus išvargins aplinkinių dėmesys, pasitraukite į atokesnę vietą, nesiveržkite į masinius susibūrimus. Regis, gali sutrikti sveikata, sugesti technika. Neragaukite įtartinų produktų, gėrimų.

Šaulys
Būsite emocionalūs, priklausomi nuo nuotaikų. Turbūt teks sutelkti protines bei fizines jėgas, nes nuo kai kurių pareigų neišsisuksite kad ir kaip stengtumėtės. Vakare galimas nusivylimas. Nepasiduokite provokacijoms.

Ožiaragis
Šiandien galite išleisti daug pinigų, norėdami pasirodyti dosnūs, padaryti įspūdį. Jei vakare nusimato pobūvis ar pasimatymas, įsidėmėkite, kad būtina nepamiršti saiko valgant bei geriant. Venkite dviprasmybių, neprovokuokite pavydo.

Vandenis
Diena bus prisodrinta kontaktų, pasitarimų. Susitarti, suderinti nuomones lengviau seksis pirmoje dienos pusėje. Vakare nelabai palanku vykti į svečius arba jų kviestis pas save. Nepasitikėkite nepažįstamais žmonėmis.

Žuvys
Diena atneš šiokių tokių ūkinių, buitinių rūpesčių. Pasistenkite daryti tai, ką privalote, o ne ieškoti nuotykių ar gaišti laiką su abejotinos reputacijos veikėjais. Popiet kažkas sunervins. Galbūt "streikuos" technika ar šeimyninė darna.

Vytautus.com