Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaHoroskopai

Dienos horoskopas

27/08/2013

Taip pat skaitykite

Dienos horoskopas Dienos horoskopas Dienos horoskopas Dienos horoskopas

Avinas
Gali kilti impulsas mesti visus darbus ir išlėkti kelioms dienoms kur nors toliau nuo rutinos, namų. Nors skamba viliojamai, vargu ar pavyks. Yra dalykų, nuo kurių niekur nepabėgsite. Visų pirma, tai sąžinė ir pareigos jausmas.

Tauras
Dieną pavyks iš peties pasidarbuoti. Daug nuveiksite, tačiau norėsis dar daugiau. Vakare tapsite nervingesni, agresyvesni, linkę primetinėti savo valią.

Dvyniai
Dėmesio galite tikėtis iš artimos aplinkos žmonių, pažįstamų. Kitų raginami ar sekdami jų pavyzdžiu išlaidausite prabangiems daiktams, malonumams, o gal ir tam, kas jums visiškai nereikalinga.

Vėžys
Regis, pajusite fizinių jėgų ir optimizmo trūkumą, abejones. Galite turėti reikalų su ligoninėmis ar ligoniais, labdaros įstaigomis, religinėmis organizacijomis. Galbūt jums pavyks kyštelėti nosį į slaptą informaciją ir ja pasinaudoti.

Liūtas
Ko šiandien imsitės, viskas eisis lyg iš pypkės ir duos neblogus rezultatus. Galite atsidurti dėmesio centre, patirti populiarumo "naštą".

Mergelė
Jei pajusite, kad nepaprastai norite išlaidauti, tai ne tuščiai švaistykite pinigus, o skirkite pinigų savo gyvenimo pagražinimui, turiningam poilsiui, buities patobulinimui. Neignoruokite ir mylimo žmogaus, vaikų poreikių.

Svarstyklės
Jei tik turite laiko, tiktų lankyti gimines, draugus, vykti apsipirkti. Imkitės iniciatyvos ir padarysite daug gero savo pačių ir jus supančių žmonių labui. Saugokitės skersvėjų, avarijų, tinkamai maitinkitės, antraip vakare pasijusite nekaip.

Skorpionas
Šiandien atrodysite labai susirūpinę piniginiais, buitiniais reikalais, savo bei artimųjų problemomis. Galbūt sustos kai kurie suplanuoti darbai ar renginiai. Galite nukentėti, jei naudojotės svetimais pinigais ar daiktais asmeniniam tikslui.

Šaulys
Regis, labiau įsibanguos jūsų meilės viltys, noras linksmintis, pramogauti. Diena gana palanki susitikimams su draugais, gerbėjais. Labiau pakontroliuokite, ką veikia jūsų vaikai, ar jie nesivelia į pavojus.

Ožiaragis
Naudokitės savo darbinga nuotaika - juk jūsų rankų laukia įvairūs darbeliai. Tikėtinas pokalbis, susijęs su galimu įsidarbinimu. Vakare gali atsirasti nenumatytų problemų.

Vandenis
Neišvengsite aktyvaus bendravimo. Verta sutelkti jėgas ir imtis darbų, ypač susijusių su tarpininkavimu, juridine sfera. Vakare nuotaika gali pasikeisti į prastesnę pusę. Būsite labai įsitempę, dirglūs. Galimi konfliktai, avarinės situacijos.

Žuvys
Tikriausiai šiandien labiau išryškės jūsų požiūris į pinigus ir kūniškus malonumus. Gali prasiveržti slopinamos aistros bei slaptos užgaidos. Arba turėsite progos stebėti artimo žmogaus atsivėrimą ir savybes, kurių anksčiau nepastebėjote.

 
Parengta pagal http://www.horoskopai.lt
Horoskopai